Tentokrát Andreu zaviali do Dubaja aj pracovné záležitosti. Navštívila gala večeru pre podnikateľov a samozrejme, venovala sa aj reklamnému foteniu. Nedala si ujsť ani dobrodružný výlet do púšte a aj toto miesto využila na nafotenie nádherných záberov v sexi outfitoch.

Ako to už býva, dokonalý vzhľad nie je zadarmo. Andrea sa netají tým, že starostlivosti o seba prikladá veľkú dôležitosť a dôvodom nie je len modeling: "Starostlivosť o svoje zdravie, krásu i dušu sa vám potom vráti v podobe dobrej nálady, zdravého sebavedomia a energie na naplnenie všetkého po čom túžite," napísala na svojom Instagrame.

Andrea Verešová
Zdroj: Instagram.com/@andreaveresovaofficial

Andrea má vo svojom veku 42 rokov skutočne dokonalú postavu a rada sa ňou pýši. Svoju top formu často predvádza v plavkách, topoch i šatách bez podprsenky.

Tentokrát nás však trochu zmiatla. Večer pri bazéne pózuje v ultra sexi ružových minišatách, ktoré ponúkajú rovnako veľkorysý pohľad na jej vnady ako plavky. Pozitívne naladená Andrea pripojila k fotografii výrok Audrey Hepburn: Verím, že smiech je jediným liekom na zármutok. Verím, že šťastné dievčatá sú tie najkrajšie dievčatá. Verím, že zajtrajšok je novým začiatkom, a verím v zázraky. A verím, že láska je silnejšia ako smrť. Fotografiu nájdete v GALÉRII. Klikajte SEM!