Matej Cifra, či skôr Sajfa, sa nám do pamäti zapísal ako ukecaný a vtipný moderátor ranného vysielania, ktoré viedol spolu s Adelou Banášovou. Z týchto dvoch sa stala nezastaviteľná dvojka, ktorá žala úspechy kdekoľvek prišla. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Takto nejako som pred dvadsiatimi rokmi začínal v showbiznise. Niet divu, že som začínal v rádiu 🤣🎙️📻 ... Inak, toto je obdobie popoludňajšieho Freetime-u s Adelou Dnes som prijal výzvu #20yearchallenge od @kauflandslovensko (s ktorým som počas korony robil online koncerty popredných slovenských interpretov) keďže oslavujú práve v týchto dňoch 20 rokov na slovenskom trhu. Veľa vecí sa za dvadsať rokov zmenilo, posunulo dopredu, opeknelo, zdokonalili, vylepšilo, čo poviete? Aj vy, aj my aj Kaufland - stále sme však všetci rovnako chutní! Popátrajte v rodinných archívoch fotografie spred dvadsiatich rokov, postnite ich k sebe na profil, označte hashtagmi a zapojte sa do ich výzvy tiež. Gratulujem! Nech sa nám darí. A hlavne nech sme zdraví. Všetko ostatné si kúpime a čo si nekúpíme to nepotrebujeme. #spolupraca #snívajzabdela #vašelajkysúmojekrídla #nikdynehovoržemášzlýdeň #20rokovRovnakochutny #spolupraca

Príspevok, ktorý zdieľa © Sajfa (@sajfa),

Aj keď sa obaja vybrali už svojou cestou, darí sa im aj naďalej. Každý sa už posunul trochu iným smerom, majúc svoje vlastné úspešné kariéry a obaja už aj zakotvili v prístave manželskom.