Sympatická Silvia je ozdobou celého zoskupenia už od jeho počiatkov. V podstate si Cigánskych diablov bez nej a jej manžela Ernesta už ani nevieme predstaviť. Vždy elegantná a usmiata okamžite strhne na seba pozornosť kdekoľvek príde. Okrem hudobníčky je to ale predovšetkým žena oddaná svojej rodine. Manžel Ernest trpel dlhú dobu zdravotnými problémami a Silvia mu bola vždy oporou. Okrem toho majú ešte spoločnú dcérku Vanessku, ktorá ide v ich šľapajách a momentálne okrem vystupovania študuje na VŠMU.

Na otázku, či by nechceli rozšíriť rodinu, takto odpovedala: "Nikdy som si nepredstavovala, ani som nechcela, aby Vaneska bola jedináčikom. Aj ja, aj manžel pochádzame z troch súrodencov a je dobré, ak človek niekoho má. Lenže to ťažké obdobie odchodov od Vanesky, keď bola malá, vo mne zanechalo také rany, že som to nechcela zažiť znova, a tak sme to odkladali a odkladali, až sme vlastne prišli na to, že už je neskoro."
Zdroj: Martin Baumann
Rodina: Ernest Šarközi sa zladil s dcérou Vanessou.
Zdroj: Tony Štefunko

Silvia s celým orchestrom žnú úspechy po celom svete a ani tu doma si nežijú zle. Celý život zasvätili svojej práci, ale keď majú voľno, vedia si ho s celou širokou rodinou poriadne užiť.

Je tu však jedna vec, ktorú si už ale asi nikdy nesplní. "Nikdy som si nepredstavovala, ani som nechcela, aby Vaneska bola jedináčikom. Aj ja, aj manžel pochádzame z troch súrodencov a je dobré, ak človek niekoho má. Lenže to ťažké obdobie odchodov od Vanesky, keď bola malá, vo mne zanechalo také rany, že som to nechcela zažiť znova, a tak sme to odkladali a odkladali, až sme vlastne prišli na to, že už je neskoro," prezradila hudobníčka, ktorá čoskoro oslávi 48. rokov! Ani by ste nepovedali, však?

Našťastie Sarköziovci žijú veľmi rodinne a často sa medzi sebou stretajú a navštevujú, a tak si môže Silvia občas nejaké dieťatko požičať a vystískať. A veru, že to aj robí a často...

Vanesska vyrástla v krásnu ženu...
Zdroj: Instagram.com/@vanesssarkozo
Krásna Silvia ľutuje len jednu vec...
Zdroj: Instagram.com/@silviasarkozi

Viac foto nádhernej Silvie nájdete v galérií.