Moderátorka Kvetka Horváthová sa teší veľkej obľube medzi divákmi a svojich verných fanúšikov má aj na sociálnej sieti. Blondínka sa s nimi nedelí len o pracovné momenty, ale aj o chvíľky zo súkromia a o svoje módne kúsky. Lebo módu má kvetka skutočne v malíčku a vie, čo jej pristane.

Ostrieľaná markizáčka, ktorá má za sebou už desiatky moderovačiek, je v súkromí už roky spokojná po boku svojho milovaného manžela. Spoločne vychovávajú dcérku Paulínku, ktorá na jar oslávila trináste narodeniny a ako každá tínedžerka, aj ona našla záľubu v sociálnej sieti TikTok.

Kvetka s manželom oslávili v lete už 22. výročie svadby.
Zdroj: instagram.com/@kvetkah

A pred pár dňami si chcela Paulínka natočiť na medzi pubertiakmi veľmi obľúbenú sociálnu sieť tanečné video. To by jej ho však nemohla prekaziť jej verejne známa mama. Kým dievčatko si išlo pred kamerou nacvičené kroky, Kvetka jej tam vplávala svojimi repeťáckymi pohybmi. "Keď si dieťa chce natočiť tiktokové veci a manka jej to pokazí svojimi repeťáckymi pohybmi," napísala moderátorka k videu na Instagrame. Prekazené tanečky teda aj tak našli svoje miesto na internet.

Anketa Podľahlo aj vaše dieťa čaru TikToku?

Kvetkine módne kreácie nájdete v našej galérii.