Po horúcom lete prichádza jeseň, ktorá dokáže omámiť naše srdcia láskou. Čo vás čaká a neminie v najbližších mesiacoch?

Vzduch sa postupne ochladzuje a my viac túžime po láskyplných objatiach a vrúcnych slovách. Jeseň v roku 2020 bude výnimočná, pretože sa začne veľa nových príbehov so vzrušujúcimi zvratmi a silnými emóciami. Zistite, čo čaká vaše znamenie!

Jesenný horoskop pre BARANOV nájdete tu >>>

Horoskop lásky: Toto vám budú závidieť!
Horoskop lásky: Toto vám budú závidieť!
Zdroj: Shutterstock

Býk

Vy ste do jesene doslova zamilovaní, zbožňujete jej atmosféru, pôsobí na vás upokojujúco. Vaše srdce je vďaka tomu otvorené a pripravené na lásku. Čaká vás úžasné obdobie - či už ste single alebo máte stabilný vzťah.

Krásy jesene vás aj s vašou polovičkou očaria a naplánujete si veľa aktivít v prírode, najmä v prvej polovici. Farby, ktoré vás budú obklopovať, znásobia romantiku a posilnia vaše vzájomné puto.

Ak ste single, omámení jeseňou ešte viac zatúžite po láske. A ani nebudete musieť dlho čakať. Približne uprostred jesene si viac všímajte, čo sa okolo vás udeje, aby ste nezmeškali príležitosť stretnúť životnú lásku. Áno, tentoraz to už naozaj bude tá osudová! Do začiatku zimy si stihnete užiť niekoľko veľmi príjemných stretnutí v prírode. Skrátka, bude to jedno z najkrajších období vášho života.

Jesenný horoskop pre BARANOV nájdete tu >>>