Mala som nesmierne náročný posledný polrok. Manžel mi oznámil, že má priateľku. Máme dvoch synov, jeden žije v zahraničí. Naše manželstvo roky nefungovalo, tak som súhlasila s rozvodom. Dva týždne po tom, ako odišiel, mame diagnostikovali nádor. Aj keď sme robili, čo sa dalo, mamička zomrela. V tejto situácii som zostala sama.

Ex sa nezaujíma o deti ani o mňa. Svokrovci sa so mnou nebavia, ani neviem prečo. Zostala som sama, nikdy som nemala veľa kamarátov a aj ten jeden, ktorému som dôverovala, a kolegovia sa mi otočili chrbtom. Žiadna duša, s ktorou by som sa vedela porozprávať, ktorá by ma pochopila. Nájdem ešte blízkeho človeka?

Táňa

Radí Iveta, veští z cigánskych kariet a kariet Lenormand, ale robí aj očistu a pomáha z urieknutia

Milá Tatiana, prechádzate beznádejou, smútkom a depresiou. Čo s tým? Berte to ako fakt. Zostali ste prázdna a vyčerpaná, hlboko vo svojom vnútri zranená. Ale ešte ste mladá a máte veľa pred sebou. Na začiatku vymažte zo svojho vedomia pocity viny, častejšie sa pochváľte. To, čo sa stalo, sa nedá zabudnúť, ale musíte kráčať ďalej a predovšetkým si musíte určiť cieľ. Nečakajte na zázrak zvonka, sama si vytvorte budúcnosť. Dokážete to! Veľmi vám chýba láska, ale v krátkom čase stretnete muža, ktorý vás urobí šťastnou. Táto láska bude tiež vaším liekom. Moja rada – teraz buďte k sebe láskavá a verte, že vaša budúcnosť je bezpečná.

Napíšte nám!
Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno veštkyne. Posielajte na email [email protected] newsandmedia.sk s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!