Po roku sa nám narodil syn. Kým som vybavila nový byt, naše manželstvo sa začalo rozpadávať. Kvôli svokre! Napriek tomu sme sa presťahovali do trojizbového bytu. Podľa mňa sme žili nudný život. Pracovala som v tej istej firme a manžel sa o mňa pramálo zaujímal. Tak som si po 8 rokoch manželstva našla priateľa. Pobláznil ma peknými rečičkami. Chcela som sa rozviesť, ale manžel bol proti. Vyhrážal sa mi, že nás všetkých zabije.

Nedovolil mi rozviesť sa, ale pritom si našiel milenku

V tom čase sa mojej sestre narodila dcéra. Aj ja som popri synovi túžila po dievčatku. Tak sme sa s mužom dohodli, že si dáme druhú šancu. Verila som, že sa všetko zlepší. Otehotnela som a vymodlila si krásne dievčatko. Keď malo 14 mesiacov, dozvedela som sa, že môj manžel má v robote milenku. Nakoniec podal žiadosť o rozvod on sám. Na súde sa ho pýtali, prečo splodil druhé dieťa, keď ma chcel opustiť? Odpovedal, že mi nedokázal odpustiť moju neveru.

Po rozvode som si kúpila byt. Žijem v ňom sama s deťmi. Odvtedy uplynulo 10 rokov a všetky vzťahy, ktoré som za ten čas mala, stroskotali. Napríklad pred piatimi rokmi som stretla muža, ktorý mi tvrdil, že aj on túži žiť obyčajný rodinný život. Už sme sa mali brať, mala som svadobné šaty, obrúčky, objednané zákusky. Bohužiaľ som zistila, že som 5 rokov žila s niekým, koho som nepoznala.

Nevedel odolať ľahkým ženám. Klamal ma za chrbtom. Dnes zaspávam s tým, že som si život pokazila preto, že som nevedela žiť život sivej myšky, aký som mala s manželom. Mám dospelého syna a 10-ročnú dcérku, mám teda pre koho žiť. Lásku už preto nehľadám...

Čitateľka Erika