Nevesta usporiadala zásnubný večierok. Na pozvánke stálo, že si spolu s manželom prajú iba peniaze, nechceli od hostí žiadne iné  darčeky. Ako to už býva, hostia si urobili po svojom a neposlúchli jej inštrukcie. Páriku dali to, čo uznali za vhodné. To však ešte netušili, akú lavínu tým odštartujú.

„Máme obrovské dlhy a dúfala som, že ľudia poslúchnu naše požiadavky a na zásnubný večierok nám donesú iba peniaze tak, ako sme ich o to prosili. Všetci však doniesli iba malé darčeky a ja som teraz poriadne iritovaná,“ napísala nevesta. Nahnevaná nevesta to však nenechala len tak.

Na druhý deň po zásnubnom večierku poslala všetkým hosťom email a pýtala sa, prečo jej preboha doniesli darčeky a nie peniaze tak, ako prosila. Dostala zopár nahnevaných odpovedí, čo absolútne nepochopila. „Uvažujem, že zruším ich pozvanie na svadbu alebo im dám druhú šancu s tým, že na našej svadbe očakávame iba peňažné dary. Všetky ostatné darčeky budú vrátené alebo predané cez ebay,“ dodala. Vyzerá to tak, že sa s touto nevestou naozaj neoplatí zahrávať.