Nepravidelná menštruácia, bolesť brucha a únava, práve tieto príznaky donútili Shannon navštíviť lekára. Lenže namiesto skutočnej pomoci jej povedali, že má pravdepodobne iba zápchu alebo pohlavnú chorobu. Potom dokonca tipovali, že čaká bábätko...

Jej príznaky sa však ani potom nijako nezlepšovali. Napokon ju konečne poslali na podrobné vyšetrenia a zistili, že má obrovský nádor. Teraz sa o svojom silnom príbehu rozhodla prehovoriť!

Lekári si mysleli, že je tehotná alebo má pohlavnú chorobu.

„V tom čase som sa snažila zapracovať na svojej postave, takže keď sa moje brucho vkuse zväčšovalo, myslela som si, že je to preto, že príliš veľa jem. Svoju únavu som zas pripisovala tomu, že vstávam priskoro, keďže som fitness trénerkou, a tiež som v tom čase robila do neskorých hodín,“ hovorí.

Keďže sa z nej v tom čase stala vegetariánka, myslela si, že možno má bolesti brucha aj preto, že zásadne zmenila stravovacie návyky. „Moji lekári nedokázali zistiť, čo mi je a musela som tam ísť počas dvoch mesiacov najmenej päťkrát.

Napokon sa z toho vykľula rakovina.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

New hair who dis

Príspevok, ktorý zdieľa SHANNON MENGER (@shannon_menger),

Mysleli si, že som buď tehotná alebo mám pohlavnú chorobu. Otestovali oboje, no nebolo to ani jedno, a tak ma poslali domov,“ dodáva. A pretože ju stále neprestávalo bolieť brucho, dali jej lieky na zápchu...

Keďže to celé pretrvávalo, konečne ju vzali do nemocnice a urobili jej podrobné vyšetrenia. Rakovina bola taká vážna, že ju museli operovať v ten istý deň. Po operácii musela podstúpiť aj liečbu. „Nemala som žiadnu energiu a všetko ma svrbelo, kvôli čomu mám teraz po celom tele jazvy,“ dodáva.

Teraz má Shannon už tri mesiace po liečbe a zatiaľ sú všetky jej výsledky v poriadku. Pomaly sa zotavuje a dúfa, že sa jej vážne ochorenie nikdy nevráti.

Shannon je bojovníčka.