Premiéru amerického špionážneho filmu Červená volavka, ktorom sa v hlavnej úlohe ruskej špiónky predstavila oskarová herečka Jennifer Lawrence, a ktorý sa nakrúcal aj v Bartislave, si nedali ujsť ani viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu.

Zuzana Vačková s dcérou Maruškou: Sivá je „in“

Zuzana Vačková
Zuzana Vačková
Zdroj: CinemArt SK

Dievčatá síce stavili na neutrálne farby, to im však vôbec neuberá na šarme. Že Zuzka má štýl, prezrádza prešívaná bunda s noblesným puf golierom, pod ktorú si obliekla sivý vrstvený top. Chválime aj výber doplnkov - tunelový šál a kabelka perfektne ladia v duchu ležérnej zimnej elegancie. Tínedžerka Maruška sa na premiéru vychystala v dlhej mikine, džegínsoch a v cool šnurovacích topánkach – žiadny problém, ide predsa len o návštevu kina!

Karin Haydu s dcérou Vanesou: Čierna na druhú

Karin Haydu
Karin Haydu
Zdroj: CinemArt SK

Karin a Vanesa milujú čiernu a treba uznať, že im aj pristane. Karin si na kabát obliekla kožušinovú vestu, čo pôsobí veľmi luxusne. Spolu s čižmami nad kolená ju však outfit opticky skracuje. Kabelka je zvolená na výbornú. Vaneske nie je čo vytknúť, vo vybíjanej bunde a džínsoch vyzerá šik a metalické „ugy“ podčiarkujú nedbalý rebelský štýl.

Dominika Richterová s maminou: Na ľudovú nôtu

Dominika Richterová
Dominika Richterová
Zdroj: CinemArt SK

Áno, viezť sa na folklórnej vlne je momentálne veľmi „in“. Ale dá sa to aj lepšie, Dominika! Outfit nám pripadá odfláknutý a tak trochu mimo. Blúzku s výšivkou by bolo treba najprv vyžehliť a potom skombinovať s midisukňou, pretože s nohavicami nedefinovateľného strihu to nie je ani ryba ani rak. Mamina z toho vychádza o niečo lepšie, hoci tento outfit by si mohla ponechať na teplejšie obdobie a namiesto čižiem ho doladiť etno sandálkami na platforme.