Cate Blanchett

„Olivový a makadamiový olej robia s mojou pleťou zázraky. Niektorý z nich si pravidelne natieram na tvár. V horúcej pare zo sprchy sa mi perfektne vsiakne do pokožky a urobí ju krásne žiarivou a jemnou,“ teší sa herečka. „Občas si spravím aj píling. Stačí zmiešať olej s grapefruitom s morskou soľou,“ dodáva.

Cameron Diaz

„Ak sa mi na tvári objaví vyrážka, prepichnem ju ihlou a potriem antibakteriálnym krémom. Ten zabráni tomu, aby vyrážka opuchla a skôr zmizne,“ radí herečka.

Demi Moore

Herečka sama priznala, že za svoj perfektný vzhľad a zachovalú krásu vďačí svojmu plastickému chirurgovi. Nedávno však prezradila, že sa podrobila aj terapii pijavicou. Demi je nadšená schopnosťou týchto nechutných živočíchov vysať z tela jedovaté látky.

„Ich sliny obsahujú viacero bielkovín, ktoré sa dostanú do ľudského organizmu. Tieto enzýmy pomáhajú prečistiť krv a odstrániť odumreté bunky. Počas takejto procedúry sa mi úplne vymení krv,“ tvrdí starnúca hviezda.

Kate Hudson

Už len zo samotnej predstavy jej beauty triku nám naskakujú zimomriavky. Herečka si totiž každé ráno umýva tvár ľadovou vodou. Účinne tak naštartuje svoj krvný obeh a pokožka pôsobí oveľa mladšie a pevnejšie. A ako dlho sa takto trýzni? „To závisí od mojej vôle,“ smeje sa Kate. „Sú dni, keď chcem vyzerať lepšie a som schopná máčať si tvár oveľa dlhšie ako inokedy.“