Lucia Hablovičová

1149745:fullwidth:true:true:true

Účes je naozaj pekný, aj keď tu asi ťažko hovoriť o účese, lebo má vlasy iba zopnuté vzadu. V konečnom dôsledku je však ako celok so šatami a vizážou Lucia krásna. Tu sa ukázalo, že v jednoduchosti je krása. Ona je vždy štýlová, má eleganciu a ženskosť. Lucia má proste vkus a vždy ho dodrží.

8/10

Alena Heribanová

1147883:fullwidth:true:true:true

Tento rok to veľmi dobre zvládla a zvolila naozaj dobrý účes. Mne sa naozaj páčili jej šaty a krásne k tomu zvolila aj úpravu vlasov. Bolo to niečo jednoduché, čo malo svoj nápad. Boli lesklé mali objem a zároveň tam priniesol kaderník niečo nové, ale zároveň to neprehnal. Veľmi jej to svedčalo. Vyzerala sviežo a šik.

10/10

Sisa Lelkes-Sklovska

1149731:fullwidth:true:true:true

Na prvý pohľad to síce vyzerá nápadito, no pri jej účese neviem, či sa chcel prezentovať viac kaderník Sklovskej ako ona samotná. Tu to bolo absolútne nepochopené. Fajn, drdoly sú síce perfektne vypracované a lesklé, kaderník má kreativitu, no celé to je dvakrát väčšie ako jej hlava. Kde sa stratila elegancia? Lebo toto nie je o elegancii. Celé to potlačilo Sisu do úzadia a viac si všimnete jej obrovský účes ako ju samotnú.

3/10

Adriana Kmotríková

1150677:fullwidth:true:true:true

Toto je podľa mňa účes na stužkovú spred 50 rokov. To sú presne tie stužkové účesy. Je to také opozerané a nudné priam až infantilné. Originál stužková, ani k tomu nemám čo povedať. Vlasy nemajú hustotu, lesk, vyzerajú mastné a akoby boli dochytané. Nepochopil som, ako jej to pomohlo, aby bola krajšia. Tieto prvoplánové dievčenské účesy sú všade a vždy vyzerajú zle.

0/10

Zdena Studenková

1147886:fullwidth:true:true:true

Podľa mňa to nebolo až také zlé. Ju to omladilo a osviežilo, otázne skôr je, či sa na takúto príležitosť, akou je Ples v opere, podobný účes hodí. Vo finále by som však zvolil niečo viac elegantné. Nehovorím, že by mali byť zopnuté, pokojne nech sú aj rozpustené. Ale tento účes sa hodí skôr na iný typ akcie.

6/10

Andrea Heringhová

1149727:fullwidth:true:true:true

Konečne, Andrejka! Podľa mňa vyzerala prvý rok naozaj dobre – od vlasov cez mejkap až po šaty. Zrejme si dala poradiť od šikovných kamarátov, čo to s ňou myslia dobre. Vyzerala distingvovane, jej drdol bol dobre vypracovaný, s vysokým leskom, hodilo sa to k jej typu tváre. Absolútne žiadna výčitka.

10/10

Martina Šimkovičová

1149730:fullwidth:true:true:true

Účes nie je zlý, je pekný, ale spoločne s mejkapom a šatami je to príliš veľa. Martina má ostré rysy a je výrazná. Takto podčiarknuté celé je to veľmi prehnané a stráca sa tým akákoľvek ženská krása a elegancia. Ak by bol nápad nie taký prehnaný, bolo by to dobré. Nie je to prirodzené. Je to "preplácané".

3/10

Wanda Hrycová

1147882:fullwidth:true:true:true

Wandin účes sa mi nepáči. Jej vlasy vyzerajú špinavo a "upatlané". To je taký prvoplánový nápad, ja už nechápem niektoré slovenské ženy. Aj Wande by som poradil, že ak chce mať jednoduchosť na hlave, nech to aj jednoducho vyzerá. V tom prípade musia vlasy vyzerať zdravo, husto a musia mať lesk. Vtedy to vyzerá jednoducho. Takéto niečo zopnuté nabok vyzerá ako taká "mochlanica" vlasov, ktorá nemá hlavu ani pätu. Je to absolútne nedokončené, akoby sa to zastavilo na pol ceste.

1/10

Andrea Pálffy - Belányiová

1149747:fullwidth:true:true:true

Je to síce pekné a vidieť ako pochopila jednoduchosť. V jednoduchosti je krása, no aj jednoduchosť musí byť štýlová. Je to až príliš usadlé na to, koľko má rokov. Ona je veľmi pekná na to, aby mala až taký nudný účes. Mohlo to byť viac dievčenské a nech si kaderník dá nabudúce pozor na vypracovanie. Ak aj majú vlasy vzbudzovať dojem miernej strapatosti, musí to byť stále pekné a dobre urobené.

5/10

1156817:gallery:true:true:trueÚčesy na Plese v opere hodnotil kaderník Ján Molnár.