Tu je 6 typov výnimočných ľudí, ktorých môžete v rôznych obdobiach života stretnúť.

1 Dvojča

Je to niekto, s kým sa môžete deliť o problémy aj radosti. Vaše duchovné dvojča vám dá silu prekonávať prekážky a dokážete mu povedať čokoľvek. S týmto človekom môžete byť nerozdeliteľný a máte pocit, že sa poznáte odjakživa. Vaše spojenie vám dáva pocit istoty a každé rozhodnutie konzultujete so svojím „dvojčaťom.“

2 Liečiteľ

Keď do vášho života vstúpi liečiteľ, zrazu začne všetko do seba zapadať a dávať vám zmysel. Väčšinou ho stretnete vtedy, keď potrebujete pomoc. Úlohou liečiteľa je naučiť vás cenné a užitočné životné lekcie. Tento človek bude pri vás, keď budete cítiť bolesť a trápiť sa, a pomôže vám nájsť stratenú rovnováhu. Nezdrží sa pri vás dlho, ale bude tam vždy, keď ho budete najviac potrebovať.

3 Lavína

Ak potrebujete zmeny, je požehnanie, keď vám príde do cesty niekto takýto. Jeho hlavným cieľom je vtrhnúť vám do života, priniesť výzvy a posunúť vás na vašej životnej ceste. Dá vám silu a môže pomôcť nájsť nový zmysel. Nebude však pri vás naveky. Jednoducho príde, otrasie všetkým, čo ste si mysleli, že viete, a zase zmizne. Vy však vďaka nemu niečo kompletne zmeníte k lepšiemu.

4 Spoločník

Do vášho života príde skutočný pokoj a mier, keď stretnete svojho duševného spoločníka. Tento človek je váš priateľ, ktorému absolútne dôverujete a rešpektujete ho. Máte podobné záujmy a názory, váš vzťah je plný harmónie. Spája vás pevné priateľstvo doplnené o hlboké porozumenie.

Zo skvelého priateľstva nič neostalo.
Zo skvelého priateľstva nič neostalo.
Zdroj: iStock

5 Učiteľ

Tento typ spriaznenej duše vás bude sprevádzať situáciami, v ktorých sa toho máte veľa naučiť. Nemusí to byť váš priateľ, môže to byť aj nejaká autorita, či niekto, kto vás dokáže motivovať a inšpirovať a je pre vás vzorom svojimi vlastnosťami a prácou. Ak na svojej ceste stretnete „učiteľa“, využite to, veľa sa pýtajte, lebo môže zmiznúť z vášho života rovnako rýchlo ako sa v ňom objavil.

6. Cudzinec

Mali ste už pri niekom pocit, ako keby ste sa stretli v minulom živote, hoci sa vidíte po prvý raz? Pri cudzincovi sa budete cítiť ako keby ste ho poznali veky, aj keď sa poznáte len krátko. Do našich životov prichádzajú cudzinci celkom náhodou a na úplne bežných miestach. Sú to ľudia, pri ktorých ste sami sebou a ľahko a príjemne sa vám s nimi rozpráva. Do ničoho sa nemusíte nútiť a cítite sa pri nich uvoľnene.