Renée Zellweger (44)

Určite ste zaregistrovali sympatickú singláčku, zakomplexovanú, bucľatú Bridget Jones, ktorú bravúrne stvárnila herečka Renée Zellweger. Bridget veľa fajčí, pije, má problémy s nadváhou a stále čaká na svojho vysnívaného princa. Podobne aj samotná herečka má problém v súkromnom živote nájsť si partnera.

 Renée Zellweger má problém v súkromnom živote nájsť si partnera.

Sandra Bullock (49)

Keď herečku podviedol jej partner, rozhodla sa žiť sama a svojho adoptovaného syna vychovávať bez muža. „Prebudíte sa, nakŕmite, hráte sa, prebaľujete, periete. Je to stále veľa práce. Ale som v úlohe matky hrozne šťastná,“ hovorí slávna herečka.

 Sandra Bullock je v úlohe matky hrozne šťastná.

Diana Mórová (43)

Po rozchode s Jurajom Mokrým žije už niekoľko rokov bez chlapa. Tvrdí, že je za stabilné vzťahy, s partnerskou samotou problém nemá, veď vzťahov si užije až-až v seriáli. Neveru by netolerovala. „Sú ženy, ktoré by to dokázali rozdýchať, ale vždy je to veľká rana. Ja by som to asi prehliadnuť nevedela,“ úprimne priznáva.

 Diana Mórová by neveru patrnera asi prehliadnuť nevedela.

Zuzana Vačková (44)

Má za sebou zopár nevydarených vzťahov, no aj napriek tomu verí, že pán Božský na ňu niekde čaká. Momentálne je single, ale tvrdí, že takýto život je fajn na chvíľu, ale nevyhovuje jej. Je super chodiť s kamarátkami von, grilovať a nič a nikto vás neťahá domov. Ale tento stav vás baví len dočasne.

Zuzana Vačková verí, že pán Božský na ňu niekde čaká.