Ľudia sa vzrušujú nad Thorom a Strážcami galaxie – najčastejšie v spálni. Podľa výsledkov nového výskumu sú filmové hviezdy Chris Hemsworth a Chris Pratt medzi tými "šťastlivcami", ktorých si predstavujú ženy (a niekedy aj muži), keď si to robia sami. 

Chris Hemsworth (33)
Chris Hemsworth (33)
Zdroj: Northfoto

Výskumná agentúra zisťovala, aký majú muži a ženy od 18 do 74 rokov postoj k sexu. K zaujímavým výsledkom patrí aj ten o preferenciách celebrít pri imaginárnom sólo sexe.  

K mužským milencom snov Chrisovi Hemsworthovi a Chrisovi Prattovi patrí aj Brad Pitt, Johny Depp a Tom Cruise. 

Chris Pratt
Chris Pratt
Zdroj: Northfoto

A čo ženské top milenky sólo milovania? Muži snívajú predovšetkým o Beyoncé,  Jennifer Lawrence, Taylor Swift a dvoch sestrách Kardashiankach: Kim Kardashian West a Kylie Jenner. 

Okrem iného k výsledkom prieskumu patrí aj záver, že až 84 % z oslovených respondentov pravidelne masturbuje, no len 47 % o tom niekedy aj hovorí, ostatní o tom ešte nikomu nepovedali.        


Všetky sexi celebrity nájdete v galérii » 


 

Má masturbovanie negatívne vedľajšie dôsledky?

Nemá. Masturbácia je prirodzená a bezpečná – objavujete pri nej svoje telo, cítite sa príjemne a uvoľňujete svoje sexuálne napätie. Je rozšírená vo všetkých sociálnych skupinách, venujú sa jej ženy aj muži.

Pozor, aby vám nenarušila vzťah

Jedno riziko však sólo sex má – ak ho budete robiť príliš často a ste zadané, môže to mať negatívny dopad na váš vzťah. 

Máte pocit viny? 

To vôbec nemusíte! Masturbácia nie je ani zakázaná, ani nemorálna, ani škodlivá. 

Závislosť je nebezpečná

Ako každá závislosť, aj závislosť na masturbácii je veľmi nebezpečná. Preto si nájdite koníčky, ktoré vám zaberú čas a vyčerpajú energiu, napríklad beh, chôdza, tanec, kultúra či ručné práce.

Znižuje masturbácia sexuálnu citlivosť?

Určite nie, práve naopak. Použitie vibrátora aj lubrikačného gélu sa ukázalo ako výborný vzrušujúci moment. Experti radia netlačiť na pílu a správať sa k sebe jemne, striedať techniky, aby bol zážitok čo najkrajší.