Váš vzťah vám berie všetku silu, ale vy neviete prečo? Pozor! Je možné, že po svojom boku máte energického upíra. Ako si byť ale na istom? Pokiaľ rozpoznáte na svojom partnerovi tieto vlastnosti, svedčí to žiaľ proti nemu...

Young,Woman,Sitting,On,Bed,And,Crying,,Man,Sleeping
Zdroj: Shutterstock
  1. Neakceptuje NIE. Nerešpektuje vaše hranice a stále sa snaží presadiť svoju vôľu? Potom to nie je žiadne prekvapenie, že sa cítite taká malá a slabá.
  2. Neustále vás zatlačí do úzkych. Neustále máte pocit, že sa musíte obhajovať? To vás prirodzene stojí veľa síl a jemu to zasa nahráva do kariet.
  3. Vždy sa všetko točí len okolo neho. Jeho problémy sú vždy vážnejšie, jeho úspechy vždy dôležitejšie a jeho priania vždy naliehavejšie? V tom prípade je jasné ako to máte v rodine rozdelené.
  4. Zachováva si odstup. Vy ste sa mu celá odovzdala, no on je vždy akosi kúsoček nedosiahnuteľný? Šikovné od neho: Vás má v hrsti, no vy jeho nie...
  5. Neustále vás dostáva do konfliktných situácii. Z lásky k nemu sa dostávate do problémov či už v práci alebo u vašich priateliek? Isto nachádza vo vašom obetovaní veľké zadosťučinenie.
Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock

Zdá sa vám to všetko veľmi povedomé? V tom prípade vám ostáva len jediné - čo najrýchlejšie preč! Z tohto ho nevyliečite ani svojou láskou ani oddanosťou, nech robíte čo robíte. V najhoršom prípade vás premení, presne ako taký vampír, na žijúcu mŕtvolu. Pretože takýto vzťah vám vezme všetku radosť zo života. A to predsa nechcete!