Ten moment navždy zmenil náš vzťah. Neviem, či ho ešte niekedy dokážem vidieť v takom svetle ako kedysi. Takýto návrh som ešte nikdy nedostala. A nemala som poňatia,  ako mám reagovať. 

Som bezradná.
Som bezradná.
Zdroj: Shutterstock

Priateľ za mnou jedného dňa prišiel s tým, že sme pozvaní na oslavu jeho kamaráta. Vraj to bývajú nezabudnuteľné momenty a ľudia sa na týchto párty vedia poriadne odviazať. Podľa neho by sme to mali vyskúšať, a i keď som sa na to dvakrát necítila, povedala som si, že mu vyjdem v ústrety. Aspoň sa zoznámim s jeho priateľmi, nie sme spolu ešte tak dlho, a tak to bolo pre mňa ešte veľmi dôležité. 

Po príchode na oslavu som sa cítila príjemne. Nemala som pocit, že by šlo o nejakú výnimočne divokú párty, ale to ma práve tešilo. Vyšli sme sa na chvíľu prejsť do záhrady a na nejaký moment sme tam posedeli v súkromí. Keď sme sa vrátili späť do domu, atmosféra sa zmenila na nepoznanie.

Myslela si, že ide o obyčajnú oslavu. Veľmi sa však mýlila.
Myslela si, že ide o obyčajnú oslavu. Veľmi sa však mýlila.
Zdroj: Shutterstock

Ženy sa zrazu túlili k mužom viac, ako bolo podľa mňa potrebné a viaceré páriky sa zrazu zberali hore do vrchných izieb. Opýtala som sa svojho priateľa, čo to má znamenať, a on vtedy vyslovil vetu, ktorá ma odrovnala. Išlo o swingers party. 

Zostala som v šoku, no mala som v sebe zopár drinkov, a tak boli moje zábrany slabšie ako zvyčajne. Keď mi však zašepkal do ucha, či by som si to nechcela vychutnať s ním a jeho kamošom, totálne som skamenela. Vôbec sa mi to nepozdávalo, no neustále mi opakoval, že po tomto ma bude ľúbiť ešte viac. Nakoniec som predsa len súhlasila a dostal všetko, po čom túžil. 

Napokon som jeho chúťkam vyhovela.
Napokon som jeho chúťkam vyhovela.
Zdroj: Shutterstock

Keď bolo po všetkom, vôbec som sa necítila dobre. Pred pár chvíľami som predsa videla, ako má môj partner sex s iným mužom! Myslela som si, že to nezájde až tak ďaleko, no zašlo. A teraz netuším, či ho priťahujú viac muži alebo ženy. Doteraz sme sa o tom nerozprávali, avšak po tomto otrasnom zážitku sa k nemu neviem ani len priblížiť. Neviem, či mám vyložiť karty na stôl a povedať mu, ako sa cítim. 

Čo my na to

Nikdy sa necíťte zle kvôli svojim pocitom. Máte na ne plné právo. Ak cítite krivdu, určite mu o tom povedzte. Rozhodne vám mal povedať vopred, o aký druh stretnutia ide a takisto vás nemal do ničoho tlačiť. Nezaujímal ho váš názor, a to od neho nebolo správne. Musíte mu to dať jasne najavo, inak vami môže manipulovať aj v budúcnosti. 

Povedzte mu, že tento životný štýl nie je nič pre vás a že preferujete vernosť. Bohužiaľ, ak sa na tomto nezhodnete, bude zrejme pre oboch najlepšie, ak sa vaše cesty čo najskôr rozídu.