Nie nadarmo sa hovorí, že keď budete mať deti, zmení sa váš sexuálny život. Tejto mamičke to nedalo a o svoje skúsenosti sa podelila online.

 

Žena, ktorá má 3 deti, sa so svojím problémom zdôverila na internete. Manžel jej totiž povedal, že nemá žiadne libido a že by mala navštíviť lekára.

Unavené mamičky majú toho dosť: Na sex nemajú čas...
Zdroj: Shutterstock

„Je mi to hrozne ľúto, no som pod takým tlakom, a taká unavená, že po celom dni sa chcem akurát vyspať a nie ešte milovať sa. Som kvôli tomu sebecká? Môj manžel chce, aby som navštívila doktora,“ zdôverila sa mamička.

„Nemôžem byť predsa jediná, kto to takto cíti a nemyslím si, že potrebujem kvôli tomu navštíviť doktora. Má ešte niekto podobný problém?“ spýtala sa ostatných žien. A odpovede na seba nenechali dlho čakať.

Unavené mamičky majú toho dosť: Na sex nemajú čas...
Zdroj: Shutterstock

Jedna zo žien sa priznala, že spolu nespali strašne dlho, no teraz sa milujú približne raz za týždeň, lebo to má masívny vplyv na mužovu náladu. Ďalšia napísala, že si na sex nájde čas tak raz za tri týždne, lebo má malé dieťa a je neustále unavená, takže najviac nadovšetko ocení, ak sa môže vyspať. „S manželom sme sa zvykli milovať každý druhý deň, no odkedy som otehotnela, nerobíme to vôbec. Som v dvanástom týždni,“ priznala sa ďalšia žena.

Unavené mamičky majú toho dosť: Na sex nemajú čas...
Zdroj: Shutterstock

Niektoré ženy priznali, že pri malých deťoch to bolo maximálne raz-dvakrát za mesiac, no teraz, keď sú staršie, milujú sa aspoň 4-5-krát týždenne. Jedna zo žien však navrhla, že navštíviť doktora nemusí byť taký zlý nápad, pretože jej obrovská únava môže byť spojená aj s nedostatkom vitamínov. Na to však mamička priznala, že ona nie je jediným dôvodom. Podľa všetkého chodí jej partner minimálne štyrikrát do týždňa do baru...