Vyberte si jeden z obrázkov, ktorý vás nejakým spôsobom osloví. Počúvnite svoj vnútorný hlas a zvoľte si anjela strážneho, ktorý vás nevysvetliteľne zaujal hneď na prvý pohľad. Nepremýšľajte, stačí jeden pohľad na obrázky a hneď budete vedieť, ktorý anjel je ten váš. Jeho odkaz môže byť dôležitý, odkrýva totiž niečo z vašej budúcnosti. Počúvnete ho?

Vyberte si jeden z obrázkov, ktorý vás okamžite oslovil.
Zdroj: Shutterstock

Obrázok č. 1

Spontánne a slobodne! To sú dve dôležité heslá, ktorými by ste sa v nasledujúcich týždňoch mali riadiť. Prestaňte sa neustále stresovať, uvoľnite sa a uvidíte, ako ľahko začnete prekonávať životné prekážky. Ak vás ochromil strach z aktuálnej situácie vo svete aj na Slovensku, popracujte najskôr na svojej duševnej pohode. Ak budete uvoľnení, zmení sa vaše premýšľanie a začnete sa cítiť oveľa lepšie. Nepreháňajte to s prácou, venujte sa chvíľu iba sebe, čítajte, meditujte, cvičte jogu. Robíte to pre svoje zdravie.

Obrázok č. 2

Dobre si premyslite, po čom v skutočnosti túžite. Keď v tom budete mať úplne jasno, začnite konať. Nebojte sa, nemáte dôvod na strach. Anjel strážny stojí pri vás a bude vám pomáhať vo všetkom, do čoho sa pustíte.

Obrázok č. 3

Teraz sa vyhýbajte riskovaniu, môže vás to priviesť do slepej uličky. Bude bezpečnejšie, ak zostanete na vychodenej cestičke, ktorú dobre poznáte. Vydržte aspoň do konca tohto roka, nič nemeňte, nepúšťajte sa do žiadneho podnikania, neopúšťajte svoju prácu. Nevyplatilo by sa to. Zostaňte trpezliví, všetko príde v tom najvhodnejšom čase.

Obrázok č. 4

V druhej polovici roka dostanete fantastickú životnú príležitosť, len ju nesmiete prehliadnuť. Ak ju včas neuvidíte, váš život môže stagnovať, alebo sa dokonca vyvíjať smerom späť. A to určite nechcete. Jediné, čo musíte urobiť, je udržať si prirodzenú zvedavosť a nenechať si utlmiť životnú energiu negatívnymi okolnosťami, v ktorých sme sa teraz všetci ocitli.

Obrázok č. 5

Vašou úlohou je naučiť sa viac myslieť na iných. Porazte svoju sebeckosť a začnite ľuďom viac pomáhať. Oslobodí vás to a naplní energiou, akú ste už dávno nezažili. Navyše sa tak vyhnete zbytočným konfliktom, ktoré by mohli pokaziť celý váš rok 2020. Takže si píšte domácu úlohu: učiť sa byť pokorný, trpezlivý, nápomocný a empatický.

Obrázok č. 6

Nezabúdajte, že ak si stanovíte reálne ciele, máte reálnu šancu dosiahnuť ich. Nesnažte sa hneď dobyť celý svet, začnite krok za krokom, pomaly a trpezlivo. Tak je to v živote so všetkým. Záleží na tom, čo robíte vtedy, keď vás nikto nevidí. Keď si chcete splniť sen, niečo sa naučiť, v niečom vynikať, musíte začať postupne, vytrvalo a odvážne. Ale hlavne pomaly!

Obrázok č. 7

Mali by ste spomaliť šialené pracovné tempo. Ak to neurobíte, ak nebudete počúvať signály svojho tela, môžete si narobiť veľa problémov. So stresom prídu aj choroby. Najskôr ich budete tvrdohlavo ignorovať, ale ony nikam neodídu, dokonca sa môžu premieňať a stávať sa čoraz vážnejšími. Neignorujte svoje potreby, neobetujte život práci. Nestojí to za to. Ujdú vám iné, oveľa hodnotnejšie a cennejšie veci.

Obrázok č. 8

Dôverujte svojim inštinktom a váš dlhoročný sen sa môže konečne zmeniť na realitu. Nechajte sa viesť vesmírnymi energiami, ony vás správne nasmerujú a našepkajú vám, čo robiť. Po dlhom čase bude rok 2020 konečne prelomovým vo vašom živote. Už čoskoro sa budete môcť naplno venovať aktivite, ktorá vám dodá novú životnú energiu. Všetko, do čoho sa tento rok pustíte, bude mať veľký úspech!