Možno konečne nájdete takého, ktorý sa k vám bude zaručene hodiť.

1. Spočítajte si životné číslo

Spočítať si svoje životné číslo nie je žiadna veda, stačí, keď spočítate všetky čísla vo svojom dátume narodenia tak, aby vám na konci súčtu vyšlo jednociferné číslo. Ak ste teda narodená 2. 3. 1980, potom spočítajte čísla nasledovne: 2 +3 +1 +9 +8 +0 = 23 , 2 +3 + = 5.

Životné číslo 1

Ak ste jednotka, potom si pre dlhodobý vzťah vyberajte partnerov so životným číslom 3 a 5, pretože práve oni budú najlepšie znášať vašu panovačnosť a tvrdohlavosť, ktorú prejavujete vo vzťahoch. Horúce krátkodobé romániky si potom skvele užijete s číslom 1 a tiež 6, ale nepočítajte s tým, že pretrvajú dlhšie, než pár týždňov. Dvaja kapitáni na lodi sa totiž dlho neznesú. Komu by ste sa mali vyhnúť, to je číslo 8, s ním by vaše spolužitie bola jedna veľká súťaž o to, kto je lepší.

Životné číslo 2

Životná dráha žien so životným číslom 2 sa najlepšie dopĺňa s mužmi, ktorých číslom je 8 a tiež 9. Pracovité a rozhodné "dvojky" zažijú romantický vzťah s pokojnou a trochu rezervovanou 9, ktorá ich bude na rukách nosiť, alebo sa môžu vrhnúť do náručia dominantných mužov "osmičiek", s ktorými sa nebudú musieť vôbec o nič starať. Spočiatku sa bude zdať dobrou voľbou aj muž, ktorého životné číslo je 4, ale tento vzťah nebude mať dlhé trvanie, pretože by ste sa s ním unudili k smrti.

Životné číslo 3

Ženám trojkám, ktoré sú vtipné a spoločenské, najlepšie vyhovuje temperament a dobrodružná povaha "pätiek", ktoré dokážu reagovať na ich životný chaos a nepredvídateľnosť. Skvelý vzťah prežijú ale aj s pokojným číslom 7. Takí muži bývajú mystickí, introvertní, ale ich životná múdrosť krásne doplní rozlietanosť žien s týmto číslom. Naproti tomu žiadny zázrak nečakajte s mužom so životným číslom 4, ten by vás len uzemňoval ako železná guľa na nohe.

Životné číslo 4

Pevné a zásadové "štvorky" môžu nájsť šťastie v náruči dobrodružných päťkových mužov, ktorí im dajú v živote trochu krídla. Skvele si budú rozumieť s disciplinovanými a organizovanými "osmičkami". S kým by ale rozhodne nemali pomýšľať na dlhodobý vzťah alebo zakladanie rodiny, to sú muži s životným číslom 6. Táto kombinácia je totiž doslova vražedná.

Životné číslo 5

Ženy, ktorých životné číslo je päťka, majú šťastie, majú totiž široký výber. Veľmi dobre sa budú cítiť po boku čísla 1 aj vedľa nápaditej a optimistickej "trojky". Ochranné krídla im ponúkne číslo 6 a prekvapivo vážny vzťah môžu nadviazať so "sedmičkou", s ktorou sa budú vzájomne vyvažovať. Dlhodobý vzťah je možný aj s mužom s číslom 4, len pozor, aby ste sa skoro nezačali nudiť. Možno by ste to nepovedali, ale pevný vzťah môžete mať aj s číslom 5, len sa nesmiete čudovať, že aj on chce mať toľko slobody a voľného času, ako to chcete vy

Životné číslo 6

Obetavé ženy so životným číslom 6 by sa mali trochu krotiť pri výbere svojho partnera. Nasledovať by mali sympatických mužov s deviatkou ako životným číslom alebo hrdinskú "jednotku". Trochu zložitejší vzťah už by ste zažili s číslom 5, a vyhnúť by ste sa mali "trojkám", ku ktorým sa vôbec nehodíte.

Životné číslo 7

Ste číslo 7? Potom máte veľké šťastie, ako v živote, tak aj vo vzťahoch. Najväčšie terno urobíte s vtipnou a kreatívnou "trojkou" a prekvapujúcim číslom 5. Pevný vzťah ale nehľadajte s číslom 2, s ním by ste zažili len povrchný románik so sentimentálnym koncom a tiež číslo 1 je pre vašu povahu príliš dominantné.

Životné číslo 8

Osmičkové ženy, zalovte vo vodách, kde majú muži životné číslo 2 a tiež 6. Práve s nimi sa dostanete najľahšie pred oltár a prežijete spokojný život. Naopak sa vyhnite agresívnej "jednotke" a slobodomyseľnému číslu 5, s ktorým by ste mohli byť vzhľadom na svoju povahu nešťastné.

Životné číslo 9

Ženy sa životným číslom 9 sú tajnostkárky a často si držia zbytočný odstup. Pretože sa väčšinou cítite veľmi zraniteľné, najlepšie si to užijete v náruči citlivého muža s číslom 2, ktorý vidí cez vašu silnú škrupinu. Vzťah, v ktorom budete spokojné, nájdete aj u "šestky" a prekvapivo harmonickú dvojicu utvoríte aj s "trojkou". S číslom 5, ktoré je na opačnej strane spektra, si budete musieť dať jasné pravidlá, aby vám to spolu fungovalo.