Každý z nás je iný a každý má rád niečo iné. Z tohto jednoduchého testu sa o sebe a partnerovi dozviete viac, než si myslíte.

Sme rôzni a máme aj rôzne chute. Viete ale, že v chuťových preferenciách sa odráža aj povaha a vaša obľúbená zelenina o nás vypovedá viac, než by sa mohlo zdať? Vyberte si, po akej zelenine by ste siahli.

Akú kombináciu zeleniny máte najradšej?

1. uhorku alebo paradajku?

2. tekvicu alebo melón?

Ktorú zeleninu máte radšej?
Ktorú zeleninu máte radšej?
Zdroj: Shutterstock

Výsledky:

Uhorka a tekvica

Túto kombináciu preferujú hlavne muži. Väčšinou sú mužní a vážni. Málokedy sa niekým dajú ovplyvniť. Je medzi nimi mnoho športovcov a milovníkov cestovania. Žena sa s takým mužom cíti chránená kamennou stenou - jeho zodpovednosť zahŕňa aj rodinné vzťahy. Títo muži sú cieľavedomí a ľahko dosahujú vytýčený cieľ. Majú však aj svoje nedostatky - nie sú romantickí. Ak teda žena očakáva od neho kvety, mala by rovno povedať, že si želá dostať kyticu.

Ženy toho typu často zastávajú vedúce pozície v práci, doma však bývajú bezradné ako malé deti - zle varia, nevedia aranžovať kvety, neznášajú pranie a umývanie riadu. Napriek tomu však muž v takej žene nájde vernú a chápavú priateľku.

Ktorú zeleninu máte radšej?
Ktorú zeleninu máte radšej?
Zdroj: Shutterstock

Paradajka a melón

Paradajkovo-melónoví ľudia sú veselí a aktívni. Vynikajú zvýšenou komunikatívnosťou, nie vždy je však kontakt s nimi bez problémov. Výbušnosť ich povahy vedie často k hádkam.

Muži tohto typu bývajú gurmáni. Sú zvyčajne pohodlní a dávajú prednosť papučiam a županu pred batohom a spacím vakom.

Ženy paradajkovo-melónového typu sú emotívne, majú rady zvieratá i domáci krb, v ich blízkosti je vždy útulne a panuje pohoda. Nie sú intrigánky, ale môžu sa dopustiť netaktnosti, pretože vždy hovoria to, čo si myslia - úprimnosť a priamosť sú hlavnými črtami paradajkovo-melónových ľudí.

Ktorú zeleninu máte radšej?
Ktorú zeleninu máte radšej?
Zdroj: Shutterstock

Uhorka a melón

Ľudia tohto typu neustále prežívajú duševné zmätky. Ich vonkajší pokoj a zdržanlivosť skrývajú vnútorné napätie.

O mužoch tohto druhu sa hovorí: tichá voda brehy myje. Život s uhorkovo-melónovým človekom je ako život na sopke - nikdy nevieš, čo bude zajtra a s akým nápadom zase príde.

Ženy tohto typu sa nehádajú kvôli maličkostiam. Pocit krivdy v sebe hromadia a jedného krásneho dňa sú schopné porozbíjať všetok riad v dome, nezriedka o hlavu svojho úbohého partnera.

Uhorkovo-melónoví ľudia sú najviac tvorivým typom. Vedia premýšľať, často medzi nimi nájdeme vedcov a vynálezcov.

Ktorú zeleninu máte radšej?
Ktorú zeleninu máte radšej?
Zdroj: Shutterstock

Tekvica a paradajka

Ak je vám blízka táto možnosť, patríte k ľuďom uvážlivým, taktným a pokojným. Takt a citlivosť sú vám vrodené. Máte radi pekné veci a máte tiež výborný vkus.

Tekvicovo-paradajkoví muži sú trochu zženštilí. Veľmi často sú to hudobníci alebo výtvarní umelci. Avšak muži tohto typu dokážu byť narcistickými egoistami.

Umelecká tvorba je tým, čo je týmto ľuďom najbližšie. Ženy toho typu bývajú milované a obdivované. V láske sú vášnivé a stále. Bývajú z nich oddané, nežné a starostlivé manželky.

Tekvica pomáha telu nielen zvnútra, ale aj zvonku.
Tekvica pomáha telu nielen zvnútra, ale aj zvonku.
Zdroj: Shutterstock