Jany je milovník zdravého životného štýlu a zarytý vegán, ktorý pripravuje úžasné vegánske jedlá.

Strava je pri chudnutí 70 percent úspechu. Jany pripravuje úžasné vegánske jedlá.
Zdroj: instagram

Športu sa venuje celý život a dosiahol skvelé výsledky v mnohých oblastiach. S každým si tyká a každého nakazí svojou energiou, ktorá z neho srší. A práve on vám bude radiť a pomáhať vám dosiahnuť zdravé a krásne telo.

Ponúkaš aj úpravu stravovacích návykov a jedálnych lístkov?

Áno, jednoznačne. Osobne sa zameriavam na vegánsku stravu, lebo sám som sedem rokov vegánom a mám s tým výborné skúsenosti a výsledky.

OTESTUJTE SA: Poznáte ich naozaj všetky? Zistite, ako dobre ovládate anglické názvy zeleniny!
Zdroj: Shutterstock

Máte sa na čo tešiť!

Na snímke osobný tréner, kouč a motivátor Jany Landl.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Každý týždeň nájdete na našich weboch www.pluska.sk a www.casprezeny.sk nové video, ktoré pre vás pripraví sám Jany Landl. Počas cvičebného programu tohto špičkového trénera nepotrebujete žiadne špeciálne pomôcky, bude vám stačiť to, čo nájdete vo vašej domácnosti. Videá budú obsahovať edukatívnu časť, kedy vám prezradí účinné tipy a triky o stravovaní, kedy ako a čo jesť, ako často cvičiť a aké doplnky výživy je vhodné konzumovať. A to nie je všetko. Každý týždeň venujeme jednu stranu projektu Daj sa do formy s Janym za 5 minút, na ktorej zodpovie vaše najčastejšie otázky. Preto nás sledujte na Facebooku a otázky o stravovaní či ako sa dostať do formy posielajte už teraz na e-mail [email protected]