Vypočítajte si svoje číslo

Každá číslica má podľa numerológie úplne inú energiu. Vďaka nej môžete lepšie spoznať samých seba, a tiež sa dozvedieť viac o tom, ako vás vidia a vnímajú ostatní. Nemusíte urobiť nič iné, len si vypočítať základné číslo a nájsť si k nemu vysvetlenie.

Ako na to?

Je to také jednoduché!

Dátum narodenia:10.12.1970

1 + 0 + 1 + 2 + 1 + 9 + 7 + 0 = 21, 2 + 1 = 3

Všetky čísla vo vašom dátume narodenia skrátka spočítajte (pozri príklad). Výslednú dvojmiestnu hodnotu opäť spočítajte tak, aby ste ako výsledok dostali jedno číslo (1 – 9).

Číslo 1

Vašou najtypickejšou vlastnosťou je hrdosť. V každej situácii ste mimoriadne rozhodní a pokojní. Vďaka tomuto správaniu vás okolie úprimne obdivuje, ale zároveň si tým získavate aj veľa závistlivcov.

Číslo 2

Dvojka je najženskejšie číslo - vďaka nemu patríte medzi ženy, ktoré sú orientované najmä na rodinu, tá je pre vás prioritou číslo 1. Túžite rozdávať lásku, starať sa o muža a deti, ste ochotní obetovať sa a rozdať. Ste mimoriadne starostlivé bytosti, svojim milovaným vytvárate bezpečný domov, teplé hniezdočko. Pri vás sa každý môže cítiť sám sebou. 

Číslo 3

Vyžaruje z vás optimizmus a hravosť. Ste charizmatický človek so zmyslom pre humor. Máte veľa priateľov, ktorí vás radi pozývajú na stretnutia a oslavy. Bez vás by to totiž nebolo ono. Nemáte takmer žiadne smutné chvíle - a to pozitívne vplýva aj na vaše okolie.

Číslo 4

Ste vyrovnaná, vytrvalá a veľmi trpezlivá osobnosť. Netrápia vás termíny, nikam sa neponáhľate, nie ste v strese, nepanikárite, a najmä sa neponáhľate s dôležitými rozhodnutiami. Presne viete, že všetko potrebuje svoj čas. Vo vašom prípade naozaj platí staré známe - pomaly ďalej zájdeš. A vy vždy, hoci aj s menším meškaním, napokon dorazíte do cieľa.

Číslo 5

Sloboda. Toto jediné slovo vás najviac vystihuje. Ste človek, ktorého nemožno obmedziť alebo niekam zatvoriť. Nikto vám nemôže rozkazovať, ste sami sebe pánom. Táto vaša vlastnosť pôsobí na okolie oslobodzujúco.

Číslo 6

Ste skutočný labužník. V živote prikladáte veľký význam uspokojeniu všetkých piatich zmyslov. Túžite po nových situáciách, zážitkoch, vôňach, dobrodružstvách. Veľmi radi sa zoznamujete a ste večne v pohybe. Máte veľa priateľov, ale nie je medzi nimi nikto, kto by vám bol naozaj blízko.

Číslo 7

Ste spoľahlivá a zodpovedná osoba. Na vás sa dá spoľahnúť v každej situácii a jednoducho sa nemôže stať, že niekomu niečo sľúbite a - hoci aj z osobných dôvodov - svoje slovo nedodržíte. Vaši priatelia a kolegovia sú vďační, že im nikdy nepripravíte nepríjemné prekvapenia.

Číslo 8

O vás sa dá naozaj povedať, že ste partner do dažďa. Máte neskutočne veľa energie, ste ohnivá osobnosť, ktorú opačné pohlavie len tak ľahko neprehliadne. Neustále hľadáte nové výzvy v práci aj v súkromí. Pre okolie ste mimoriadne príťažliví a vzrušujúci.

Číslo 9

Ste neuveriteľne empatickí a mierumilovní. Tieto dve slová najviac vystihujú vašu osobnosť. Vy ste ten človek, ktorý dokáže súcítiť so všetkými živými bytosťami. A práve pre toto vás najbližší tak milujú.