Rok 2016 podľa numerológie

Všeobecne

V letopočte musíme rešpektovať za nulou súčet čísla 16, čo je 7 – tzv. malá karma, ktorá robí veľké problémy vo vzťahoch. Navyše je to číslo nehôd. Sedmička je polovičný kríž, ktorý budeme vláčiť za sebou.

Po sčítaní všetkých číslic je rok 2016 deviatkový. 9 je o ukončení, o svetle a náhodách, ktoré nám ukážu cestu. Ukončíme napríklad pobyt v meste, ktorý nás trápi svojím chaosom, alebo prestaneme robiť prácu, ktorá nás nebaví, ukončíme priateľské väzby, ktoré nás vysiľovali. A pokiaľ tieto zmeny dokážeme urobiť samy, energia tohto roku nám v tom bude pomáhať. Ak sa tomu budeme chcieť vyhnúť, urobí to za nás vesmír! Tento rok bude naozaj o ukončení jednej životnej etapy a začiatku novej.

V práci

Práca je pod číslom 4, a preto pracovné vyhliadky nebudú nijako skvelé. Avšak netreba sa báť skoncovať s tým, čo nám nevyhovuje. Ak urobíte prvý krok, nasleduje ďalší a po ňom ďalší a pridruží sa pomoc, svetlo na ceste, aby ste vedeli, že idete správnym smerom. Zabudnite na nevraživosť, lakomosť a rozpory v práci. Vyhýbajte sa hádkam, pretože všetko sa vám spočíta. Budete potrebovať hlavne vytrvalosť, lebo zbabelci padnú tesne pred cieľom.

Vo vzťahoch

Táto oblasť dostane zásah ako bleskom z čistého neba. Manželské vzťahy narušia hádky, nezhody, zvlášť medzi pármi, ktoré už mali spory v roku 2014 a nedokázali ich ukončiť. Tento rok sa všetko prečistí. Aj vzťahy. Mnohí sa preto rozídu, ale iní sa, naopak, nájdu. 7 nás upozorňuje na to, že sa zrúti všetko, čo nemá stabilné základy, o ktoré sa môžeme oprieť. Zrútiť sa môžeme aj my, pokiaľ neprestaneme hrať
s maskou na tvári. Preto zahoďte pretvárku, hovorte pravdu a stojte si za vlastným názorom. Tiež sa veľmi odporúča zahodiť staré myslenie a neproduktívne opakujúce sa myšlienky, inak vás to tento rok zomelie.