Polárna žiara

Ste žena, ktorá dokazuje v živote veľké veci. Nepoznáte limity a žijete tak, ako sa to páči vám a nie iným. Nikdy ste sa nebáli vyjadriť svoj názor ani za cenu, že by ste sa niekomu znepáčili. Ste verná sama sebe. Obľubujete samotu, ale necítite sa osamelá. Byť v ústraní a tichu vám vyhovuje viac, ako byť v spoločnosti. Máte hlavu plnú skvelých nápadov. Vo vzťahu sa nenecháte ovládať ani sebou manipulovať. Ste silná a samostatná žena, ktorá vie pomenovať to, čo chce, aj to, čo nechce. Máte zvláštne príťažlivé fluidum.

Jesenný strom

Ste nežná, milá osôbka s hrejivou osobnosťou, ktorá má dar ľudí spájať a urovnávať spory. Nadovšetko si vážite rodinné zázemie a rodina je pre vás posvätná. Milujete chvíľky, keď máte okolo seba všetkých drahých a máte na seba dostatok času. Ste veľmi starostlivá, obetavá a často sa uisťujete, či niekomu niečo nechýba. Pritom občas zabúdate na seba. Viete naplno precítiť vďačnosť a tešiť sa z maličkostí. Aj preto patríte medzi šťastných ľudí, ktorí nepotrebujú k spokojnosti materiálne statky, ale skôr pocit, že niekam patria a niekto ich má rád.

Bábätko

Drieme vo vás večné dieťa, ktoré potrebuje lásku, pozornosť a ocenenie. Ak niečo z toho necítite, viete si to vynucovať podobne ako dieťa – niekedy aj plačom a upozorňovaním na seba. Máte množstvo skvelých nápadov, ale len máloktoré z nich dotiahnete do konca. Chýba vám trochu sebazaprenia a vytrvalosti. Zato je s vami vždy zábava, pretože ste veľmi spontánna. Niektorí vás považujú za naivnú dušu, ktorá by potrebovala dospieť, ale tým sa netrápte a buďte sama sebou.

Krásne bývanie

Máte silne vyvinutý zmysel pre estetiku a všetko krásne. Viete sa štýlovo obliecť a keď idete po ulici, verte, že sa za vami otáčajú nielen ženy, aby sa inšpirovali vaším vkusom. Ste detailistka a viete, že úspech stojí na maličkostiach. Vaše bývanie vyzerá ako z katalógu. Máte dar vytvárať a udržiavať útulný a harmonický domov. Občas bývate na seba príliš náročná a čakáte od seba aj od iných priveľké výkony. Zmierte sa s tým, že nie vždy musí byť všetko na 100 %. Dovoľte veciam plynúť aj bez zásahu.

Čokoládový koláč

Milujete všetky životné pôžitky a len nerada sa ich vzdávate. Život bez dobrej kávy, dobrého jedla či dobrého koláčika si neviete predstaviť. No dobre, možno viete, ale bol by pre vás poriadne sivý a o ničom. Ste emocionálne založená a všetko prežívate naplno. To dobré aj to  zlé. Keď ste šťastná, ste šťastná tak, že sa vám chce skákať meter dvadsať a objímať celý svet, ale keď smútite, nechcete nikoho vidieť a potrebujete si to odtrpieť, najlepšie sama. Ľudí dokážete strhnúť svojou životnou energiou a vášňou.

Bežiaci kôň

Hlavou vám neustále víria myšlienky a ak oddychujete, tak aktívne. Milujete diaľky a dobrodružstvá, vôbec vám neprekáža, keď niečo nevyjde podľa plánu, keďže máte úžasnú schopnosť improvizácie. Patríte medzi tých, ktorých ak niekto hodí do vody, rýchlo sa naučia plávať a ešte si to užívajú. Máte rada voľnosť a slobodu, a to sa týka aj výberu povolania. Najlepšie sa vám pracuje, keď ste sama sebe paňou a môžete si organizovať svoj čas. Máte pevnú vôľu a nezľaknete sa ani cieľov, ktoré vyžadujú veľké úsilie.