Menu:

Voľný čas

Ilustračné foto
Sponzorované
16.6. 0:00

Čaro slovenských šéfkuchárov na TV Paprika

Za posledný rok sme trávili viac času doma a mnohí z nás sa chtiac či nechtiac museli naučiť aj variť. Preto inšpirácií do kuchyne nie je nikdy dosť. Prinášame vám preto rozhovor s na slovo vzatou odborníčkou na varenie a pečenie Miriam Šramovou, ktorú od 7. júna môžete vidieť na TV Paprika v novej kuchárskej šou Farebný svet s Mimi o 18:30. Ak máte chuť na medzinárodnú kuchyňu sledujte o 18:00 reláciu So šéfkuchárom okolo sveta s Gabom Kocákom alebo sa priučte niečo o zdravom stravovaní o 19:00 v relácii Pepeho zdravá kuchyňa na TV Paprika.

Táto kniha mi zmenila život
13.6. 7:00

Knihou k lepšiemu životu: TIETO romány nám zmenili život! Možno sa inšpirujete aj vy!

Každá z nás v redakcii má nie jednu, ale rovno niekoľko kníh, ktoré nás ovplyvnili, posunuli vpred, inšpirovali. Bol to ťažký výber, ale toto sú naše osudové knihy.

Vyrobte si záložku
12.6. 10:00

Krásna záložka rýchlo a ľahko: S TÝMTO návodom zabavíte aj vaše ratolesti!

Nemáte si čím poznačiť, kde ste práve dočítali obľúbenú knihu? Máme pre vás záložku z papiera, ktorú zvládnu vyrobiť aj deti.

Ilustračné foto
Sponzorované
10.6. 0:00

Verili by ste? Slováci vnímajú susedské vzťahy ako veľmi dôležité! Dokázal to tento prieskum...

Slováci si vážia dobrých vzťahov medzi susedmi. No ako aj mnoho iného v tejto dobe, ovplyvnila ich pandémia. Prieskum však priniesol zaujímavé výsledky.

Ilustračné foto
Sponzorované
8.6. 0:00

Výsledky, na ktorých záleží

Okrem toho, že spoločnosť Avon je lídrom na trhu s dekoratívnou kozmetikou, už dlhé roky sa venuje aj dôležitým iniciatívam, ako je boj za zdravie žien, boj proti domácemu násiliu a v neposlednom rade aj boj za rovnaké pracovné príležitosti pre ženy.

Ilustračné foto
Sponzorované
3.6. 0:00

Ako potešiť svojho psíka? Doprajte mu nové prémiové pamlsky DOGGO!

Spoločnosť Tauris už roky prináša na stoly Slovákov chutné mäsové výrobky, vyrobené z čerstvého mäsa a v tej najvyššej kvalite. Vďaka vlastnej rozrábke sa spoločnosť tento rok rozhodla rozšíriť výrobu o novú kategóriu sušených výrobkov a vytvorila tak zdravé a 100% prírodné pamlsky značky DOGGO pre psíkov, ktoré zaručene potešia mlsné jazýčky všetkých chlpáčov.

Ilustračné foto.
Sponzorované
27.5. 8:42

Ukradnúť auto dnes trvá kratšie ako zaplatenie v obchode za nové topánky

Môžete mať najnovšie auto luxusnej značky s najnovšími technológiami, no ani to nezastaví zlodejov, aby vám ho ukradli hoc aj za 4 sekundy. Pýtate sa, ako ho teda 100 % ochrániť? Prezradíme vám v článku.

Milovníci rýb si môžu pochutnať na zubáči, losose či šťuke od RYBA Košice, ktoré dostanete navyše už aj s korením na dochutenie.
Sponzorované
26.5. 0:00

Neodopierajte si letné dobroty. Grilovačku si môžete užiť aj bez výčitiek!

Dá sa vôbec grilovať zdravo? Vôňa opekajúceho sa mäska či rybky, dobrá hudba, priatelia a osviežujúci drink, ktorý uhasí smäd v počas slnečného popoludnia. To je nepochybne jedna z najobľúbenejších predstáv víkendového oddychu. Občas však mnohí riešia dilemu, či sa odovzdať chutným dobrotám a zmariť tak snahu byť na tohtoročnej dovolenke vo forme, alebo skrátka odolať. Zlatá stredná cesta je vždy najlepšia, preto sme pre vás pripravili pár tipov, ako potešiť vaše chuťové poháriky bez zbytočných výčitiek.

Zaujímajte sa o to, čo robia vaše deti v inline svete.
Sponzorované
24.5. 8:00

Nepodceňujte prevenciu! Nebezpečenstvo striehne i v online svete...Ochráňte svojich najmilších…

Viete, s kým vaše dieťa komunikuje na sociálnej sieti? Aké fotky a informácie zverejňuje? Pani Julia Szymańská, ambasádorka vzdelávacieho programu Buď safe online Nadácie Avast, globálnej charitatívnej organizácie technologickej spoločnosti Avast, vám v rozhovore poskytne dôležité informácie.

Ilustračné foto
Sponzorované
22.5. 0:00

10 vecí, ktoré nás o vesmíre v škole nikdy neučili

Aj keď si myslíme, že o vesmíre toho vieme už veľa, stále existuje množstvo neprebádaných miest, či fyzikálnych javov, ktoré si nevieme vysvetliť. Do školských osnov sa zmestia len základy, a preto vám prinášame zaujímavosti, ktoré ste ešte určite nepočuli.

Ilustračné foto
Sponzorované
21.5. 0:00

Tesco predstavilo nadštandardné rodinné benefity, počas materskej dorovná plat do 100 %

20. máj 2021 Bratislava – Reťazec Tesco prichádza s novými benefitmi, ktoré sú unikátnymi nielen v sektore maloobchodu, ale i v celoslovenskom meradle. Mimoriadnu podporu od Tesca získajú kolegyne a kolegovia, ktorí si zakladajú rodinu, prípadne majú rodinu už dlhšie.

Dôležité pre cyklistky
19.5. 10:00

Ste vášnivá cyklistka? Ak však jazdíte na chodníku koledujete si o problém! Je to totiž..

Konečne je teplo a my vychutnávame prechádzky, výlety a bicyklovanie! Ale poznáte všetky pravidlá, ktoré sa týkajú cyklistov?

Pekná brunetka s partnerom v posteli.
17.5. 13:00

6 otázok vám prezradí, aké stabilné je vaše manželstvo?

V pokoji si prečítajte nasledujúce otázky a vyberte si tú, ktorá sa na vás najviac hodí. A uvidíte, či vzťah obstojí aj veľké búrky a je to láska na celý život.

Cesta na hrad Devín
15.5. 10:00

5 krásnych miest na Slovensku, ktoré ma očarili: Ak hľadáte tip na výlet, objavte tieto zákutia

Pochádzam z východu zo Zemplína, preto sa mám spomienky hlavne na krásy tohto kraja, milujem tiež Krásnu Hôrku a Šíravu.

Najkrajší zámok
9.5. 10:00

Krásne Bojnice ukrývajú viac než len rozprávkový zámok: Tieto čarovné zákutia sa oplatí vidieť

Väčšina z nás toto mesto navštívila aspoň raz v živote, veď tunajší zámok a zoologická záhrada sú tradičnými cieľmi školských výletov. Ale my sme objavili aj ďalšie zákutia, ktoré sa oplatí vidieť.

Česko je síce „červené“, ale Pardubice sú skvelý tip, kam vyraziť po uvoľnení opatrení.
8.5. 10:00

Škoda, že som toto nádherné mesto nenavštívila skôr! Objavte čaro Pardubíc, čím vás ohromia?

Pardubice som doteraz vnímala ako mesto perníkov a slávnych konských dostihov. Škoda, že som tu na ceste vlakom do Prahy nevystúpila už skôr. Pretože navštíviť tento kraj sa určite oplatí všetkým milovníkom koní a histórie.