Január
Zažívate často déjà vu? To preto, lebo vaša duša je veľmi stará a nesie so sebou múdrosť a skúsenosti z minulých životov. Už ste boli na mnohých miestach a veľa toho zažili. Vďaka tomu máte v tomto živote všeobecný prehľad a rady sa delíte o svoju múdrosť s okolím.

Február
Aj keď vaša duša prežila už niekoľko životov, nesie so sebou stále rovnakú filozofiu. Ste vizionárka, ktorá v každom čase chce meniť svet k lepšiemu. Vaším snom je deliť sa o nadobudnuté skúsenosti s druhými.

Marec
Ak ste sa narodili v marci, ste hravá a máte rada deti a hry s nimi. Vaša duša je totiž ešte veľmi mladá a dalo by sa povedať, že aj detská. Mávate vďaka tomu romantické predstavy o tom, ako to na svete chodí. Vaša nevinnosť a nadšenie sú veľmi inšpirujúce pre druhých.

Zdroj: shutterstock

Apríl
Aprílové duše sú naozaj mladučké. Preto v tomto živote budete túžiť po dobrodružstve a objavovaní sveta. Vďaka tomu máte schopnosť rýchlo sa učiť a neutíchajúcu energiu a optimizmus.

Máj
Vaša duša sa pohybuje niekde v strede, pretože už má za sebou určité skúsenosti, ale nedá sa ani označiť za starú. Stále ste na ceste a máte čo objavovať. A tak vám nechýba nadšenie a túžba po dobrodružstve.

Zdroj: shutterstock

Jún
Júnové duše by sa dali prirovnať už k dôchodcom. Vaša duša toho zažila už naozaj veľa, a preto ste veľmi múdra a húževnatá. Môže za to sila, ktorá pramení z minulých poznaní.

Júl
Ak ste sa narodili v júli, vaša duša je výnimočná. Na jednej strane je už veľmi stará a prežila všeličo, no stále z nej nevyprchal elán a detská nevinnosť. Ste múdra, empatická a citlivá žena. Šírite okolo seba lásku, dobro a viete sa radovať z maličkostí.

August
V tomto živote presne viete, čo chcete, pretože máte dušu múdrej stareny, ktorá zažila mnoho reinkarnácií. Ste nespútaná, divoká, odhodlaná plniť svoje sny a nebojíte sa prekážok.

Zdroj: shutterstock

September
Podobne ako tie, ktoré sa narodili v júli, aj vy máte starú dušu. Tá je stále plná detskej naivity a radosti. Vďaka tomu si v živote poradíte s každou vzniknutou situáciou a nikdy nestratíte vieru a optimizmus.

Október
Vaša duša prežila už mnoho životov. Vďaka tomu ste múdra, rozvážna a spravodlivá. Spokojná však budete až vtedy, keď k sebe nájdete spriaznenú dušu.

November
Ak ste sa narodili v tomto jesennom mesiaci, vaša duša si so sebou nesie už nejaké karmické poznatky, ale ešte úplne nestratila hravosť. Vďaka tomu budete v tomto živote odvážna a dokážete sa pre čokoľvek nadchnúť.

Zdroj: shutterstock

December
Decembrové duše sa nachádzajú vo fáze dospievania, teda sú ako taký tínedžer. V súčasnom živote milujete zábavu a snažíte sa starosti hodiť za hlavu. Ste spoločenský typ, ktorý sa rád obklopuje druhými, a samota vám nerobí dobre.