Nezáleží na tom, či veríte, alebo neveríte v čary. Magický dar vám bol automaticky odovzdaný vo chvíli, keď ste sa narodili. Ak však budete vedieť, ktoré je vaše životné číslo, a teda aj váš vnútorný dar, dokážete ho uchopiť a pracovať s ním v bežnom živote.

Zdroj: Shutterstock

Takto ho vyrátate

Osudové číslo je súčet všetkých číslic dátumu narodenia. Napríklad 10. 10. 1963. Postupujte takto: 1 + 0 + 1 + 0 + 1 + 9 + 6 + 3 = 21 a 2 + 1 = 3. Osudové číslo je 3. Číslice sčítavajte tak dlho, kým vám nevyjde jednociferné číslo. Ak by vám vyšlo číslo 39, sčítajte 3 + 9 = 12, potom ešte 1 + 2 = 3. V tomto prípade je číslom vašej životnej cesty trojka.

1 – Čarodejnica


Tie, ktoré sa narodili pod vplyvom jednotky, majú veľký dar mágie a kúziel. Tieto čarodejnice majú moc presadzovať svoju vôľu aj voči ostatným. Majú silu a schopnosť pôsobiť na ľudí. Nemali by ste sa však snažiť manipulovať a ovládať okolie iba vo svoj prospech.

Zdroj: SHUTTERSTOCK

2 – Empatia

Číslo dva znamená cit a energie, ktoré sú všade navôkol. Preto tie, ktoré sa narodili s týmto číslom, dokážu vycítiť, čo ostatní chcú a potrebujú. Ich darom je súcit v srdci. Neustále vnímajú energetické prúdenie. Mali by ho použiť na úľavu od bolesti, ale aj na rýchlu obnovu energie a uzemnenie sa.

3 - Trojnásobná bohyňa

Toto číslo stelesňuje tri fázy mesiaca. Mali by byť opatrné, čo si prajú, lebo práve im sa to vždy splní. Ich magickým darom je, že ich myšlienky a túžby sa rýchlo stanú skutočnosťou.

Zdroj: shutterstock

4 - Racionalita a rovnováha

Číslo štyri zobrazuje štyri prvky – oheň, zem, vzduch a vodu. Ich podstata spočíva v rovnováhe so štyrmi elementmi, a preto sú veľmi racionálne a so silnou mysľou. Keďže čerpajú energiu z elementov, pre ostatných je veľmi ťažké ublížiť im alebo ich prekliať. Elementy vytvárajú okolo štvoriek magické silové pole, ktoré odvracia negativitu.

5 - Spiritualita

Životné číslo päť symbolizuje piaty prvok – ducha či spiritualitu. Ak je päťka vaše číslo, ste v kontakte s duchovnou ríšou. Päťky môžu ľahko vykúzliť akékoľvek sily aj zo sveta večnosti. Preto sa z nich stávajú dokonalé spiritualistky.

6 - Slnečný učeň

Šestka symbolizuje slnko a všetko s ním spojené. V tých, ktoré sa narodili pod týmto číslom, sú silné toky slnečnej energie. Stelesňujú všetky požehnania života a ich silu. Bývajú z nich liečitelia a vodcovia. Ale s veľkou mocou prichádza aj veľká zodpovednosť.

Zdroj: shutterstock

7 - Lunárny učeň

Číslo sedem symbolizuje mesiac, z ktorého pochádza čistá a neskrotná mesačná mágia. Sedmičky mávajú silnú intuíciu. Okrem toho ich ďalším magickým darom sú prorocké sny. Ak ich interpretujú správne a dôverujú im, môžu dosiahnuť naozajstné zázraky.

8 - Bosorka

V tých, ktorých osudovým číslom je osem, je skrytá veľká magická sila. Vnútri majú presný kompas, ktorý im vždy trefne napovie, čo je zlé a čo dobré.

Zdroj: Shutterstock

9 - Šamanka

Číslo deväť symbolizuje bránu, z ktorej všetko vychádza a kde sa všetko končí a znova sa začína. Preto deviatky vidia veci ako žiadni iní ľudia. Ich magický dar je kreativita a často vnímajú situácie v zaujímavej perspektíve. Keďže toto číslo zodpovedá smrti a znovuzrodeniu, cítia aj duchov.