Strážca kroniky Akasha, anjel s menom Uriel, poukázal na štyri veci, ktoré by sme sa v priebehu koronavírusovej pandémie mali naučiť. Žiaľ, to neznamená, že ak sa budeme jeho radami riadiť, toto náročné obdobie pominie skôr, ale!

Vďaka cenným životným lekciám môžeme pandémiu prekonať ľahšie a možno aj lepšie pochopíme, prečo sa to s nami momentálne deje. Dokonca teraz môžeme prácou na sebe výrazne napomôcť aj tomu, aby sa celé ľudstvo dostalo na vyššiu úroveň vedomia a pochopenia.

Čo nám odkazuje anjel?
Zdroj: Shutterstock

Všetci sme jedno

Nezáleží na tom, kde bývame a koľko peňazí máme. Všetci sme ľudia. Len spolu dokážeme zvládnuť túto situáciu, len spoločnými silami môžeme úspešne čeliť náročným výzvam. Práve preto by sme nemali druhých vnímať ako svojich rivalov a nepriateľov, ale ako spoločníkov a partnerov.

Musíme držať spolu, myslieť na prospech celej spoločnosti a dôsledne dodržiavať pravidlá, ktoré nám pomáhajú ochraňovať nielen seba, ale najmä najohrozenejších a bezbranných členov našej spoločnosti. Všetkým predsa záleží na tom, aby sme túto pandémiu mali čím skôr za sebou a mohli sme sa vrátiť k bežnému životu.

Toto by sme sa podľa anjela mali v období pandémie naučiť.
Zdroj: Shutterstock

Mali by sme sa naučiť...

...byť trpezlivejší, chápavejší, milší. Mali by sme ľudí okolo seba viac rešpektovať. Mať sa navzájom radi. Nerobiť si zle. V týchto dňoch je veľmi dôležité, aby sme boli k sebe chápavejší a trpezlivejší. Naše činy by mala sprevádzať a motivovať láska.

Ale nemalo by to tak byť len v ťažkom období, ale odteraz už navždy. Neukazujme svoju ľudskú stránku len vtedy, keď sú ohrozené naše životy a bezpečie. Spomeňme si na tieto dni aj vtedy, keď už bude po všetkom a my sa opäť budeme strácať vo víre bežných povinností a stresov.

Toto by sme sa podľa anjela mali v období pandémie naučiť.
Zdroj: Shutterstock

Mali by sme byť úprimne vďační

Ak ste doteraz netrénovali vďačnosť a pokoru, teraz máte dostatok času pripomínať si to každý deň. Z vesmíru dostávame veľa energie, aby sme boli schopní zvládnuť všetky náročné situácie v našich životoch, ale nesmieme si myslieť, že vždy budeme len dostávať.

Musíme byť vďační za to, že sme zdraví, že máme okolo seba svojich milovaných, že nám dnes v rodine nikto neochorel, ešte stále máme prácu, jedlo v chladničke... Buďme vďační ľuďom, ktorí zachraňujú druhých  a riskujú svoje zdravie, hľadajú riešenia a pracujú na úspešnej liečbe.

Čo nám odkazuje anjel?
Zdroj: Shutterstock

Musíme sa naučiť byť len sami so sebou

Vďaka nekonečným povinnostiam, stresu a zhone sme na to v poslednom období nemali takmer žiadnu príležitosť. Nemali sme na seba ani čas, ani energiu a často ani chuť. Nestíhali sme sledovať signály našej duše, ktorá sa s nami neustále snaží komunikovať. Teraz však trávime veľmi veľa času doma. Stretnutie so sebou môže byť náročné, psychicky vyčerpávajúce a nečakané. Porozprávajte sa sami so sebou, nahliadnite do svojho vnútra, položte si dôležité otázky, pozrite sa na svoj život s odstupom.

Ste spokojní s tým, čo vidíte? Mali by ste niečo zmeniť? Čo konkrétne? Túži vaša duša po niečom, čo jej roky odopierate? Lebo to nie je možné? A prečo nie? Dajte si to vo svojom vnútri do poriadku a uvidíte, že práve toto je kľúč k zdraviu a šťastiu. Nesmiete pred sebou ďalej utekať!

Toto by sme sa podľa anjela mali v období pandémie naučiť.
Zdroj: Shutterstock