Mám priateľa, vekovo je odo mňa oveľa starší a posledných asi päť mesiacov máme problémy. Priateľ má veľké finančné problémy, založil nové podnikanie, ktoré sa síce rozbehlo, ale je to len sezónne... Odvtedy prestal za mnou chodievať, takmer nedvíha telefón. Celé leto bol mysľou inde, akoby som neexistovala, a urobil aj veci, ktoré ma veľmi ranili, stratil moju dôveru. Teraz je to lepšie, ale som na vážkach, či ostať v zahraničí s ním, alebo sa vrátiť na Slovensko. Ako ďalej?

Anna

Radí Iveta, veští z cigánskych kariet a kariet Lenormand, ale robí aj očistu a pomáha z urieknutia

Milá Anna, ste šarmantná a ambiciózna žena, ktorá však, bohužiaľ, uviazla s priateľom v bludnom kruhu. Vy to
s ním myslíte úprimne. Karta súd poukazuje na jeho problémy, ktoré zasiahli aj vašu lásku. Osud vášho priateľa je rozdelený na malé úseky a momentálne akoby z jeho osudu odchádzate. Je to riadené z hora. Partner má veľké srdce, ale všetko, čo mal, sa zrútilo a získal pocit, že vám nemá čo ponúknuť. Je nahnevaný sám na seba, preto tie urážky. V priebehu budúceho roka vás čaká zmena. Asi budete na Slovensku, ale s iným partnerom. Všetko pôjde veľmi rýchlo. Budete mať pocit: Teraz už viem, čo chcem! Veľa šťastia!

Napíšte nám!
Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno
veštkyne. Posielajte na email [email protected] newsandmedia.sk s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!