Ak chcete zistiť, akej farby máte auru, zavrite sa do miestnosti, stlmte svetlá alebo zatiahnite žalúzie. Čelom sa postavte asi meter od steny. Pravú ruku predpažte a roztvorenú dlaň otočte k sebe. Cez mierne roztiahnuté prsty sa pozerajte na stenu. Po chvíli uvidíte okolo prstov výraznú sivastú, takmer bezfarebnú hmlu. V tej chvíli presuňte pozornosť zo steny na hmlu, ktorá bude postupne miznúť. Vtedy upriamte svoj zrak opäť na stenu, kým sa hmla opäť neobjaví. Tento postup opakujte ešte aspoň päťkrát. Následne sa zahľaďte na končeky svojich prstov. Môžete vidieť jemné lúče energie, ktoré z nich budú vychádzať. To je vaša aura, akej je farby?

Zdroj: Shutterstock

Červená

Táto farba predstavuje vitalitu a cieľavedomosť. Je farbou lásky, zmyslových vnemov a emócií. Ak je však temná, bez lesku a kalná alebo, naopak, krikľavá, jej vý­znam je zlosť, egoizmus, hádavosť či zmyslová vášnivosť. Ak je vaša aura červená, ste pracovitá, veselá, užívate si život a nevyhýbate sa výzvam.

Oranžová

Táto aura znamená životnú silu. Ak sa blíži k červenej, signalizuje neovládnuté emócie a žiadostivosť. Ak je toto farba vašej aury, ste veľmi nezávislá a kreatívna. Rada vytvárate nové veci, plánujete a uskutočňujete svoje ciele. Niekedy však máte problém vžiť sa do pocitov iných ľudí.

Žltá

Žlté odtiene aury súvisia s duchovnými kvalitami, inteligenciou, rozumom a múdrosťou. Spirituálne založení ľudia mávajú krásne žiariacu žltú auru so zlatým nádychom. Kalná a špinavá žltá poukazuje na sebeckosť a bezohľadnosť. Ženy so žltou aurou sú bystré a mávajú množstvo nových nápadov. Rady a ľahko konverzujú, sú tiež zábavné a spontánne.

Zdroj: Shutterstock

Zelená

Žiarivá zelená aura znamená zdravú životnú silu, harmóniu a mierumilovnosť. Smaragdovozelená je známkou prispôsobivosti, stability a vyrovnanosti. Keď je však tmavozelená, poukazuje na prefíkanosť a neúprimnosť svojej nositeľky. Ženy so zelenou aurou bývajú aj starostlivé a za­ujímajú sa o ostatných. Nevedia však skrývať svoje pocity a emócie.

Modrá

Modrá farba vyjadruje dobrú intuíciu, svetlá modrá znamená dar liečenia spirituálnymi silami. Ak je modrá tmavšia, ukazuje to na veľkú obetavosť a oddanosť. Modrá s nádychom hnedej alebo čiernej značí tendenciu k temným stránkam života, sivomodrá symbolizuje pretvárku. Tie, ktoré sa narodili s modrou aurou, rady cestujú a neobľubujú žiadne obmedzenia. Najlepšie sa rozhodujú podľa svojho vnútorného pocitu a intuície.

Zdroj: shutterstock

Fialová

Fialová farba aury symbolizuje ušľachtilé rysy a pokročilý duchovný vývoj svojej nositeľky. Táto farba má na človeka čistiaci vplyv. Levanduľový odtieň hovorí o nesebeckej a súcitnej osobe. Ženy s fialovou aurou sú citlivé, charizmatické a inšpirujúce. Niekedy môžu pôsobiť odmerane, ale sú vášnivé a láskyplné.