Na jedno však pri tom rozhodne nezabúdali a nemali by ste ani vy. Pri čarovaní si dávajte pozor na to, čo si želáte. Môže sa to splniť. Iste, práve o to vám ide. Aspoň vo väčšine prípadov. Ak si chcete privolať do života lásku, skúšajte len bielu mágiu. Čiernou mágiou by ste mohli narobiť poriadny chaos. Nikdy preto neskúšajte použiť čary na niekoho, kto vás neznáša. City by boli len dočasné, neúprimné a celé by to mohlo byť negatívne.

Storočiami overené

Nemyslite si, že magické rituály sú výmysel modernej doby a skúšajú ich len pojašené tínedžerky, lebo nevedia, čo od dobroty. Práve naopak. Rituály lásky sa robia odpradávna a v každom veku. Najrôznejšie nápoje a elixíry používali už starí Gréci aj Rimania a verte či nie, aj vaše babičky čarovali. Nikdy si však nechcite pričarovať lásku muža, ktorý je v inom vzťahu. Táto „zloba“ by sa totiž neskôr mohla obrátiť proti vám a mala by trojnásobnú silu. V mágii totiž platí zákon – čo zlé urobíš inému, to sa ti vráti späť s ešte väčšou intenzitou.

Konkrétny muž? Zabudnite

Ak ste si povedali, že si konečne pričarujete lásku toho fešného kolegu, ktorý pracuje o dva stoly ďalej, vy na neho hádžete pohľady a on stále nič, potom vás musíme sklamať. V mágii totiž platí jednoduché pravidlo – nikdy nikomu nesmieť odopierať možnosť slobodného rozhodnutia bez nátlaku. Teda ani čarami mu nemôžete nanútiť lásku k vám. Mohlo by sa totiž stať, že ak čáry-máry použijete napríklad na spomínaného kolegu, túžba byť s ním sa síce môže naplniť, no šťastná nebudete. Prečo? Ak vám totiž nie je súdený, nepomôžu ani hókusy-pókusy najsilnejšieho kalibru. Pýtate sa, načo tu potom o pričarovaní lásky hovoríme? Nuž, chcete predsa v živote pravú lásku a krásny vzťah, v ktorom budete šťastná, a nielen konkrétnu predstavu muža, ktorého vídate deň čo deň.

Kedy čarovať

Nie je to len tak, že sa rozhodnete a o hodinu už budete, obrazne povedané, mávať čarovnou paličkou. Aj kúzla majú z hľadiska načasovania svoje pravidlá. Závisí od toho, čoho sa čarovanie týka. Ak ide o milostné kúzla, potom je najlepším dňom rozhodne piatok. Je totiž prisudzovaný bohyni Venuši, a ako vieme, práve ona je ochrankyňa mileneckých aj priateľských vzťahov. Rituály vždy robte až po západe slnka a riaďte sa fázami mesiaca. Práve ten má totiž na ľudskú psychiku veľký vplyv. Všeobecne je ideálny piatkový spln.

Sú rôzne techniky, ako podporiť svoj zámer napríklad nebyť sama.
Zdroj: Shutterstock