Tieto 3 znamenia v októbri poteší láska v partnerstve. Iní sa potrápia s financiami, ale pre tieto tri znamenia to bude romantický mesiac, píše Eva.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Park, List, Strom. Na obzore je nová láska alebo aspoň zlepšenie v dlhoročnom vzťahu. A už ste si to naozaj zaslúžili, pretože ste sa naučili byť samy. To platí aj o zadaných, pretože je rozdiel medzi samotou a osamelosťou. Tento mesiac vám všetko vynahradí, a to nielen na poli lásky, ale spoločenského života. Akékoľvek pozvanie dostanete, využite ho. Bude to pre vás ako dobitie bateriek po náročnom pracovnom dni. 

Čo vás čaká v októbri?
Zdroj: Shutterstock

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Myši, Kosa, Mesiac. Uľahčite si život a investujte do vecí, ktoré vám môžu pomôcť jednoduchšie vykonávať prácu. Zabúdate na seba, doprajete každému len nie sebe. Na druhej strane, keď už sa rozhodnete do niečoho investovať, zvyčajne chcete to najlepšie, aj keby ste na to práve nemali. Nájdite zlatý stred a nechajte si poradiť. V súkromí sa snažte partnera počúvať a čítať medzi riadkami. Empatickým prístupom z neho vytiahnete, čo sa deje, a dokážete mu aj pomôcť.

Čo vás čaká v októbri?
Zdroj: Shutterstock

Vodnár 21. 1. – 19. 2.

Pes, Kotva, Ľalia. Počas októbra nastane situácia, v ktorej bude potrebné, aby sa vás niekto zastal alebo vám kryl chrbát. Nebudete robiť nič zlé, naopak, budete sa chcieť presadiť s inovatívnymi nápadmi, ktoré sa zrejme na prvý pokus nestretnú s úspechom. Doma vám komunikácia s partnerom pôjde oveľa jednoduchšie a na rozdiel od práce vaša polovička ihneď pochopí, čo chcete a potrebujete. Tento mesiac sa o vás bude mimoriadne starať a zahrnie vás romantickými gestami.

Čo vás čaká v októbri?
Zdroj: Shutterstock