​​Existujú čísla, ktoré majú pozitívnejšiu alebo negatívnejšiu energiu. Jedny sa k vám hodia, iné zas vôbec. Ak vám číslo nesedí, možno je čas na zmenu. Ako zistíte energiu svojho čísla domu? Výsledné číslo musí byť vždy jednociferné od 1 do 9. Sčítajte jednotlivé čísla svojho domu, kým také nedostanete. Ak bývate napríklad v dome číslo 24, sčítajte 2 + 4. Výsledné číslo je 6. Ak žijete v dome s lomeným číslom, napríklad 253/18, sčítajte všetky cifry, teda 2 + 5 + 3 + 1 + 8 = 19, ďalej 1 + 9 = 10 a 1 + 0 = 1. Výsledok je teda 1.

Zdroj: shutterstock

1 Vládca Slnko
Nad vaším domom žiari Slnko, prináša pozitívne myšlienky a dodáva potešenie zo života. Pobyt v ňom „nabíja baterky“, podporuje tvorivosť a fantáziu. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí majú radi bohémsky život, ale aj ľudí, ktorí túžia po zmene a hľadajú nový začiatok.
Farby do interiéru: Kladnú energiu posilníte bytovými doplnkami v oranžovej.

Zdroj: Shutterstock

2 Vládca Mesiac
Dom pod nadvládou „pána noci“ je ideálnym miestom pre vedcov a intelektuálov. Pre tých, ktorí radšej premýšľajú a sú radi sami. Dvojka podporuje intimitu, súkromie a trpezlivosť. Pomáha riešiť problémy aj uzavretým ľuďom a dáva im silu vyjadriť sa, aj keď je to pre nich ťažké.
Farby do interiéru: Biela, krémová a ich variácie.

3 Vládca Mars
Miesto vhodné pre aktívnych ľudí, ktorí nevydržia len sedieť a nič nerobiť. Naopak, samo číslo domu podporuje neustálu aktivitu v oblasti práce i vzťahov. Podporuje vášeň, sexuálny apetít a duchovné energie. Dodáva fyzickú silu a prináša úspech v činnostiach, ktoré ju vyžadujú.
Farby do interiéru: Vhodná farba pre doplnky a dekorácie je červená.

Zdroj: Shutterstock

4 Vládca Merkúr
Štvorka je ideálna pre tých, ktorí nemajú pevnú pôdu pod nohami. Dodáva pocit bezpečia a povzbudzuje v rozhodovaní, posilňuje stabilitu a vnútornú rovnováhu. Je vhodným miestom pre osoby pracujúce hlavou. Je to skvelé číslo pre študentov a všetkých, ktorí sa potrebujú vzdelávať.
Farby do interiéru: Kombinácia modrej a žltej alebo svetlomodrej a sivej.

5 Vládca Jupiter
Obydlie s týmto číslom podporuje aktivitu jeho obyvateľov. Je vhodné pre komunikatívne, nočné sovy, všetkých, ktorí žijú otvoreným a bohémskym životom. Okrem toho, že podporuje vzájomné vzťahy medzi ľuďmi a ich interakciu, dodáva optimizmus, chuť do života a posilňuje sexuálnu príťažlivosť.
Farby do interiéru: Fialová s nádychom do purpurova.

Zdroj: shutterstock

6 Vládca Venuša
Ide o miesto plné krásy, vyrovnanosti a harmónie. Je vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre partnerov, medzi ktorými vášeň už vyhasla a potrebujú nový impulz. Toto číslo podporuje šťastie v láske aj v priateľstve a iných vzťahoch. Prináša pokoj a pomáha zabudnúť na stres. Vždy si tu dobre oddýchnete. Tieto domovy bývajú upravené do posledného detailu.
Farby do interiéru: Béžová a pieskové odtiene sú to pravé.

Zdroj: Shutterstock

9 Vládca Neptún
Podporuje snahu a ochotu pomáhať druhým. Dodáva silu vypočuť ich, sebecky nemyslieť na seba. Také číslo prináša lásku, súcit, zvyšuje pozitívne vibrácie. Podporuje aj múdrosť a schopnosť poznania.
Farby do interiéru: Azúrová modrá.

7 Vládca Saturn
Dodáva obyvateľom silu a vytrvalosť ísť za svojím snom a cieľom, dotiahnuť veci do konca. Dom s číslom sedem je príhodným miestom pre osoby, ktoré sa venujú veciam medzi nebom a zemou.
Farby do interiéru: Tmavomodrá.

8 Vládca Urán
Prináša osudové zvraty do života obyvateľov domu s týmto číslom. Aj to, čo sa môže zdať zdanlivo nereálne, osmička pomáha vyriešiť. V čínskom učení je číslom peňazí, prináša aj hojnosť a dlhodobé výnosy, rovnako ako priaznivú atmosféru pre tvorivé činnosti.
Farby do interiéru: Nebesky modrá.

Zdroj: Shutterstock