Žila som s priateľom 11 rokov, rád pomáhal, bol to dobrý človek. Myslela som si, že ma ľúbi ako ja jeho, ale mal radšej mladšie žienky. Zistila som, že je neverný a klame. Ponižovalo ma to a začala som mu vadiť. Už 10 mesiacov som sama. Chýba mi, odpustila som mu aj komunikujeme spolu, ale neviem, čo ďalej. Chcela by som ho späť, ale záleží mu na mne?

Jana

Veští Alena, venuje sa numerológii a rozhovorom s anjelmi

Pani Jana, ste vo veku, keď sa ťažko hľadá nový partner, ale anjeli vám odkazujú, že na dobré sa čaká trocha
dlhšie a že si máte vážiť samu seba. Váš vzťah bol založený na omyle, jedenásť rokov ste nechceli vidieť veci, ktoré vám boli naznačované, a tolerovali ste všetko, len aby ste neboli sama. Určite bolo aj veľa pekných
chvíľ, ale ku koncu bolo viac tých smutných. Naozaj sa chcete vrátiť do toho, čo bolo? Uvedomte si, že vždy ho budete kontrolovať a neveriť mu. Ak to zvládnete, tak to spravte, ale nemyslím si, že on sa chce vrátiť. Anjeli vám odkazujú, že nech sa rozhodnete akokoľvek, či počkať na nový vzťah, alebo vrátiť sa k starému priateľovi, vždy budú pri vás stáť a pomáhať vám.

Napíšte nám!
Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno veštkyne. Posielajte na email [email protected] s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!