Baran (21. 3. – 31. 4.)
Ženy narodené v znamení Barana mávajú občasné výbuchy hnevu. Ak im to dokážete tolerovať, buďte si istá, že pri vás budú stáť v každej situácii. Budú vás brániť do posledného dychu a budú s vami nadšene prežívať radosti a starosti. Ak potrebujete niekomu nadránom zavolať, že máte za sebou búrlivý rozchod alebo nechcete byť sama, vytočte číslo na Barana.

Zdroj: shutterstock

Býk (21. 4. – 20. 5.)
Pre tie, ktoré sa narodili v tomto znamení, je typické, že urobia čokoľvek, aby vám zdvihli náladu. Aj keď majú rady svoje pohodlie a nie sú príliš na spontánne akcie, ak si ich vyberiete za najlepšie priateľky, pravdepodobne to nikdy nebudete ľutovať. Ak ich sklamete, dokážu vám odpustiť a urobiť za všetkým hrubú čiaru.

Zdroj: shutterstock

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)
Ženy v znamení Blíženci majú kopu priateľov, kamarátov i známych. Keď sa na ne obrátite s prosbou o pomoc, nečakajte však, že ju automaticky splnia. Len čo sa vám raz zveria so svojimi vnútornými pocitmi, považujú vás za skutočných priateľov, aj keď vy to tak necítite. Nebudú mať potrebu tráviť s vami všetok voľný čas. Ak ich chcete vidieť, musíte sa im ozvať prvá.

Zdroj: shutterstock

Rak (22. 6. – 22. 7.)
Ak hľadáte najlepšiu priateľku na celý život, stavte na Račicu. Ak je nejaké znamenie zverokruhu stelesnením priateľstva, potom je to Rak. Milujú svojich priateľov rovnako ako svoju rodinu. Budú za vami stáť, nech pôjde o čokoľvek, a budú vás brániť, aj keď nebudete mať pravdu. Rovnako sa môžete spoľahnúť na to, že nech budete potrebovať čokoľvek, Račice vám ochotne pomôžu. Nechajú sa pomerne dlho zneužívať, ale jedného dňa im pohár trpezlivosti pretečie a v tom prípade už o nich nikdy nebudete počuť.

Zdroj: shutterstock

Lev (23. 7. – 23. 8.)
Aj keď sa zdajú na prvý pohľad egocentrické, Levice dokážu byť skutočnými priateľkami na celý život. Ak im dáte najavo, ako ich zbožňujete a ako si priateľstvo vážite, dokázali by za vás aj dýchať. Ale ak raz urazíte ich ego alebo im odmietnete pomôcť, budú vám dávať najavo, ako vám verili a vy ste ich sklamali. Tieto veci nesú veľmi ťažko a neustále ich pripomínajú.

Zdroj: shutterstock

Panna (24. 8. – 23. 9.)
Panny si priateľov vyberajú veľmi opatrne a zodpovedne. Môže trvať večnosť, kým sa niekomu otvoria a pustia ho do svojho života. Desí ich, že by mohli prísť o človeka, ktorý je im blízky. Panny nie sú na prvý pohľad veľmi priateľské, ale budú tu vždy pre vás, keď ich budete potrebovať. Budú sa s vami deliť o všetky dôležité životné situácie. Ak máte za najlepšiu kamarátku ženu v tomto znamení, je veľmi pravdepodobné, že ju máte na celý život.

Zdroj: shutterstock