Čo vás v živote najviac ohrozuje? Deň narodenia môže odhaliť oveľa viac, ako by ste čakali...

Ezoterika nás dokáže prekvapiť aj tými najdesivejšími faktami. Deň narodenia prezrádza dokonca aj to, aká smrť nás čaká.

Pondelok: Ste pod vplyvom planéty Neptún, ktorá je silno spojená s neistotou, nevedomosťou, tajomstvom a nečakanými udalosťami. Príčina vašej smrti tak pravdepodobne nebude jednoznačná. Ohrozujú vás choroby, o ktorých možno nebudete vedieť, prípadne sa môžete predávkovať liekmi. Keďže táto planéta je spojená aj s vodou, pri plávaní buďte mimoriadne opatrní.

Utorok: Váš život ovplyvňuje planéta Mars. Na tele môžete mať trvalé stopy zranení či rezných rán. Patria sem aj bolesti svalov, nesprávne fungujúce pohlavné orgány a srdcovo-cievne choroby. Dávajte si pozor na zbrane a oheň. Ohroziť vás môžu nehody, bitky a násilie. Jazdite bezpečne a vyhýbajte sa agresívnym ľuďom!

Streda: Tento deň ovláda planéta Urán. Spája sa s nebom, vzduchom a lietaním. Urán je príčinou vzniku zápalov, vysokého krvného tlaku, astmy a problémov s dýchaním.

Čo vás najviac ohrozuje?
Zdroj: Shutterstock

Štvrtok: Ak ste sa narodili v tento deň, ktorý je pod vplyvom Jupiteru, nehrozí vám nič mimoriadne bolestivé či dramatické. Pravdepodobne vás bude trápiť pomaly sa rozvíjajúca choroba. Táto planéta je spojená s možnosťou vzniku pečeňových problémov, zápalov močových ciest, nespavosti alebo choroby štítnej žľazy.

Piatok: Váš život je pod vplyvom Venuše. Ak ste sa narodili v piatok, máte naozaj šťastie! Čaká vás prirodzená smrť, ktorá môže prísť počas spánku v pohodlnej posteli. Nebudete cítiť utrpenie ani smútok a odídete s čistým svedomím.

Sobota: Priebeh vašich dní riadi Saturn. Možno vás to nepoteší, ale vplyv tejto planéty sa považuje za ten menej šťastný. Prináša fyzickú bolesť a môže vyvolať epileptický záchvat, srdcovo-cievne alebo pohlavné choroby.

Nedeľa: Ovplyvňuje vás Slnko. To znamená, že vás ohrozujú choroby, ktorých sa zúfalo snažíte zbaviť. Dávajte si pozor najmä na bezpečnú jazdu autom, elektrický prúd, výbuchy a oheň.

Tieto riadky, samozrejme, nemusíte brať (smrteľne) vážne. Určite však nezaškodí dávať si väčší pozor na konkrétne nebezpečenstvá a vziať osud do vlastných rúk.