Naše manželstvo už rok a pol vôbec nefunguje, dlhší čas nežijeme spolu. Nechápem, prečo sa toto všetko deje, myslela som si, že patríme k sebe. Namiesto toho, aby sme sa tešili z toho, čo máme, všetko zahodil a vykašľal sa na nás. Vraj sa nechce rozvádzať, len nebudeme spolu žiť. Myslím si, že nie je psychicky v poriadku a že za tým sú problémy z detstva a vzťahy v ich rodine. Viem, že spoločný život už nie je možný, aj keby som veľmi chcela. Neviem, ako to všetko vyriešiť, čo ďalej, ako s prácou, domácnosťou, deťmi...

Emília

Radí Alena, venuje sa numerológii a rozhovorom s anjelmi 

Časom sa všetko upokojí a nájdete šťastie

Pani Emília, vášmu vstupu do manželstva predchádzalo idealizovanie partnera, predstavovali ste si, ako ho v manželstve zmeníte a čo všetko spolu dokážete. Každý z vás pochádza z iných sociálnych pomerov. U nich v rodine rozhodoval otec, a tak chcel rozhodovať aj on, ale nebolo to tak. Cítil silný tlak ohľadom financií a tiež materiálneho zabezpečenia. Preto chce zatiaľ len odchod bez rozvodu. Emília, vždy ste boli tá silnejšia, tak sa prestaňte báť, anjeli vám odkazujú, že časom sa to všetko upokojí a nájdete svoje šťastie a pokoj, ktorý tak veľmi potrebujete.

Teraz sa hlavne venujte deťom a práci. Deťom, aby mali istotu vo vás. Manžel sa nebude vyhýbať starostlivosti o deti, tak mu to umožnite. Stretnete človeka, ktorý bude mať podobnú skúsenosť ako vy. Len to nebude hneď, najneskôr o dva roky. A neriešte, že nemáte príležitosť niekoho stretnúť, o to sa postarajú anjeli. Stačí ich poprosiť.