Po 12 rokoch sa ku mne vrátil manžel. Som šťastná, ale aj trochu pochybujem, či som urobila dobre, že som ho prijala naspäť. S bývalou partnerkou má dvoch synov (12 a 8), ktorých mám veľmi rada a mám s nimi pekný vzťah. Mám ešte zvážiť spolužitie so svojím ex alebo sa mám tomu oddať naplno?

Lýdia

Radí Alena, venuje sa numerológii a rozhovorom s anjelmi

Pani Lýdia, píšete, že sa k vám po rokoch vrátil bývalý manžel. Keď ste sa tak rozhodli, asi viete, prečo do toho idete. Niekedy sa celý život nerovnáme s rozchodom a to je váš prípad. Preto nechápem, akú pochybnosť v sebe máte. Anjeli vám odkazujú, že už ste zažili veľa a je lepšie dožiť starobu s niekým, koho poznáte, a viete, čo môžete očakávať. Myslím si, že jeho deti budú trochu robiť problémy (ten mladší), ale postupom času to bude v poriadku. Ak to tak cítite, urobte to rozhodnutie, nemáte čo stratiť. Ste staršia a múdrejšia.

Napíšte nám!
Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno veštkyne. Posielajte na email [email protected] newsandmedia.sk s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!