Je nezodpovedný a vynecháva školu. My s manželom sa veľa hádame a už si veľmi nerozumieme. Chcela by som len vedieť, či sa nám znovu podarí nájsť k sebe cestu a či budem ešte niekedy úprimne šťastná.

Viera

Už to s mužom nevydržím.
Už to s mužom nevydržím.
Zdroj: Shutterstock

Musíte zmeniť komunikáciu s mužom aj so synom

Odpovedá Iveta, ktorá veští z cigánskych kariet a kariet Lenormand, ale robí aj očistu a pomáha z urieknutia:

Pani Vierka, riešite vážne problémy, ktoré váš už dlhší čas ťažia. Vaše emócie sú neovládateľné a vedú k hádkam, ktoré vás trápia. Túžba po voľnosti spôsobuje problémy vo vzťahu – ide o zlú komunikáciu. Situácia vás donúti robiť ústupky a byť tolerantnejšia k partnerovi. Čo sa týka vášho syna, vybral si nesprávnu školu. Tlačia naňho, čo on nezvláda, preto vynecháva.

Váš problém sa vyrieši, ak zmeníte spôsob komunikácie aj s ním. Sadnite si s chlapcom a uvidíte, veľa vám povie. Budúcnosť hovorí, že nájde svoju cestu, ktorá mu prinesie uspokojenie. Jeho správanie je ovplyvnené aj tým, že bol sklamaný vo vzťahu.

Čo sa týka manžela, ste veľké protiklady a to je prekážkou, ale na druhej strane vidím obdobie zlepšenia, vaša situácia sa vyčistí a pretrvá to aj do budúcnosti. Váš citový vzťah ešte bude prechádzať napätím, ale napriek tomu zostanete s manželom.

S mužom ste veľké protiklady.
S mužom ste veľké protiklady.
Zdroj: Shutterstock