Ľudia, ktorí sú zvodcovia milujú samých seba. Sú sebavedomí, sebestační a nebojácní. Môžu pripomínať kurtizáni v minulosti.  Majú prirodzený zmysel pre zvedavosť, stále sa učia a veľmi často sa predvádzajú pred ostatnými. Vedia si podmaniť a získať na svoju stranu každého. Chcete vedieť, ktoré znamenia to sú? 

Baran - Zvodkyňa snov

Život je ťažký a každý v určitom okamihu zažije nejaký druh zlomeného srdca. V tomto období odložíme na druhú koľaj svoje sny, sme sklamaní zo svojej reality a uchýlime sa k fantazírovaniu.  

Práve ľudia, ktorí sa narodili v znamení Barana sa vedie veľmi jednoducho stať takým partnerom, akým ste si vysnívali. Dajú vám všetko, čo chcete - romantiku, dobrodružstvo alebo duchovné spojenie. Samozrejme to nebude zadarmo. Keď si vás omotajú okolo prsta ani sa nenazdáte a budete skákať ako píska. 

Býk - Zmyselná zvodkyňa

Býci sú veľmi zmyselní ľudia a vedia využiť všetky svoje zmysly, aby vás potešili. Dotýkajú sa, používajú esenciálne oleje, varia chutné jedlá a vo všeobecnosti spôsobujú, že každý, s kým sú, sa cíti rozmaznávaný. Zvodkyňa narodená v tomto znamení  je často krásna, múdra. Takáto zvodkyňa sa nefixuje na to, čo si jej partner o vzťahu myslí. Ak sa im niečo znepáči jednoducho zo vzťahu odídu. 

Strelec - Veselá zvodkyňa

Strelci chcú vo svojom živote zažiť všetko, čo im ponúka. Tieto ženy sú nadšené a nemájú problém prinútiť ľudí, aby si ich zamilovali, pretože z nich vyžaruje úžas a vzrušenie. Väčšinou si nemôžu pomôcť a nechajú sa zviesť veselou zvodkyňou, pretože keď sa na svet pozriete jej očami je to akokeby sa znova narodili.