Ak sa chystáte do krajiny, kde rastie citrónovník, máte vyhraté. Natrhajte si čo najviac nezrelých, ešte zelených, pokojne aj drobných plodov. Sú mocnými bojovníkmi proti nekalým či zlým vplyvom, smole a ochrancami. Ako ich použiť?

Zdroj: SHUTTERSTOCK

Ochrana domu

Na tri rôzne miesta u seba doma položte ešte zelený plod citrónovníka a nechajte pôsobiť. Keď zožltne alebo sčernie, vymeňte ho za nový. Malý citrón môžete so sebou nosiť ako amulet. Citróny dokážu vstrebávať negatívne energie z okolia a vy sa budete cítiť lepšie.

Kúzlo na privolanie bohatstva

Ak si k sebe chcete pritiahnuť čo najviac peňazí, do veľkého taniera dajte ryžu. Na ňu poukladajte deväť citrónov, a to tak, že osem položíte do kruhu a zvyšný jeden do stredu. Umiestnite na chladničku a už len čakajte, kým citróny zapôsobia svojou silou.

Kúzlo troch citrónov

Malé citróny dokážu omnoho viac. Vložte tri z nich do svojej kabelky či do zásuvky v práci, alebo do misy na stole. Budú vám priťahovať lásku a dobrých ľudí a zároveň chrániť auru pred negatívnou energiou. Vymeňte ich zakaždým, keď zožltnú alebo sčernejú. Je to dôležité, aby pôsobili.

Zdroj: Shutterstock

Magické kamene

Počas relaxu na pláži môžete nájsť pri mori kamene s dierou uprostred. Hovorí sa im „hag stones“. Tieto magické predmety sa vešajú na šnúrky a chránia tak svojich majiteľov pred zlými snami a dokonca negatívnymi psychickými vplyvmi. Nezabudnite si tento magický talizman, ktorý ponúka samotné more, vziať so sebou domov.

Zdroj: shutterstock

Pričarujte si plodnosť

Ak sa snažíte o bábätko, „hag stone“ môžete nosiť stále so sebou vo vrecku, v kabelke alebo na krku. Ďalšou možnosťou je uviazať kameň o nohy alebo rám manželskej postele.

Na toto pamätajte

Dieru v čarodejníckom kameni dokázala vyhĺbiť voda. Preto je tento kameň pripomienkou toho, že aj tá najmäkšia a najpoddajnejšia látka dokáže pohnúť niečím takým pevným, ako je kameň, ak pôsobí opakovane na rovnaké miesto. Vypovedá o snahe, sile, ale aj trpezlivosti.

Zdroj: Shutterstock

Čo dokážu?

◗ Odvrátiť duchov mŕtvych.
◗ Ochrániť ľudí, hospodárske zvieratá, ale aj majetok.
◗ Slúžia na ochranu námorníkov a ich lodí.
◗ Podporovať plodnosť.
◗ Slúžia na liečivú mágiu a vyháňanie chorôb.
◗ Predchádzať zlým snom alebo nočným morám.

Keď jeden nestačí

Verí sa, že ak zviažete viacero „hag stones“ dohromady, ich magické vlastnosti a sila len porastú. Tak smelo do toho!