Anjeli nám odpovedajú, prečo máme epidémiu práve teraz. Určite chcete poznať odpovede. Anjeli nechcú, aby sme bezradne tápali v tme, práve naopak. Odkazujú nám, aby sme sa upokojili, toto nie je trest. Chcú, aby sme vedeli, že nás netrestajú. Epidémia nevznikla z toho, že sa na nás nebesá hnevajú. Vôbec nechcú, aby sme trpeli, pretože nás milujú.

V skútočnosti chcú pre nás anjeli to najlepšie. Pravdaže, tomu je teraz ťažké uveriť, pretože pandémia si vyžiadala životy a ochromila svet. Napriek tomu chcú pre nás a našu Zem len to najlepšie.

Čo nám odkazujú anjeli?
Čo nám odkazujú anjeli?
Zdroj: Shutterstock

Naša Zem sa konečne nadýchne

Musíme si priznať, že našu krásnu planétu sme dlho priveľmi zneužívali. V posledných storočiach sa enormne zvýšila produkcia a s ňou aj vypúšťanie škodlivín do ovzdušia. Globálne otepľovanie nadobudlo hrozivé rozmery. Ale od chvíle, kedy sa svet zastavil, naša Zem si trochu vydýchla. V mnohých krajinách sa vzduch vyčistil, zvieratá sa vrátili do svojho prirodzeného prostredia. Anjeli chcú, aby sme sa spamätali. Doteraz sme sa nepoučili z našich chýb, lesy sú v plameňoch, ale k žiadnym zmenám nedošlo. Ak chceme zostať na tejto planéte, musíme si oveľa viac vážiť svoje životné prostredie. Nečakajme dovtedy, kým ju úplne zničíme.

Čo nám odkazujú anjeli?
Čo nám odkazujú anjeli?
Zdroj: Shutterstock

Máme viac času na svojich milovaných

Doteraz sme sa ponáhľali do práce, budovali si kariéru, slepo sme slúžili spotrebiteľskej spoločnosti a našim vlastným potrebám. Medzitým sme však zabudli na svoju rodinu a priateľov. Zrazu máme veľa času nielen na seba, ale najmä na našich blízkych! Anjeli chceli, aby sme sa vyslobodili zo svojej šialenej dennej rutiny. Nejde o prácu, peniaze, ale o skutočné hodnoty, akými sú láska a rodina.

Peniaze a úspech stoja za to, iba ak nás podrží naša rodina. Čo môže byť cennejšie než ľudské životy? Vaša rodina je nenahraditeľná a vôbec nie je samozrejmé, že ju máte pri sebe. Anjeli chcú, aby ste strávili kvalitný čas so svojimi blízkymi. Láska je najdôležitejšou silou tohto sveta, na ktorú by ste nemali zabúdať!

Čo nám odkazujú anjeli?
Čo nám odkazujú anjeli?
Zdroj: Shutterstock

Nájdite si čas pre seba

V rýchlom životnom štýle, ktorý ste doteraz viedli, ste zabudli nielen na svojich priateľov, ale aj na seba. Nebrali ste ohľad na potreby svojho tela, duše a kvôli tomu ste ochoreli, alebo sa vás dotkla depresia. Anjeli vás prosia, aby ste sa vrátili "domov". Spojte sa so svojou dušou a počuvajte ju! Keď je ona nešťastná, aj vy budete trpieť! Musíte mať so svojou dušou harmonický vzťah, pretože ak je ona spokojná a šťastná, budete aj vy.

A to je jediný spôsob, ako môžete pomôcť druhým, aby ste dosiahli svoj cieľ. Využite nútený oddych na upratovanie vo svojej duši, nájdite samých seba a svoju duševnú pohodu! Ak toto všetko šťastne skončí, budete pokračovať vo svojom starom živote, náhliť sa za prácou a peniazmi? Alebo prijmete zmenu a vystúpite z toho, čo vás robilo nešťastnými a začnete nový život?

Čo nám odkazujú anjeli?
Čo nám odkazujú anjeli?
Zdroj: Shutterstock

Musíme držať spolu

Vybudujme spolu ekologickejší, milujúci a empatickejší svet. Na toto bude každý z nás mimoriadne potrebný. Takže sa dobre pripravte!

Čo nám odkazujú anjeli?
Čo nám odkazujú anjeli?
Zdroj: Shutterstock