Dobro v nás je to, čo nám pomôže poraziť tento vírus

Alena, venuje sa numerológii a rozhovorom s anjelmi:

Na základe pozorovaní a úvah si myslím, že koronavírus nás navždy zmení. Baba Vanga za svojho života riekla niekoľko predpovedí a jedna z nich sa týkala aj 21. storočia a tiež roka 2020, keď predpovedala, že svet postihne veľká katastrofa. Neviem, či myslela práve tento stav, ktorý sa deje, ale určite to katastrofa je a zanechá veľké následky. Zmeníme sa v tom, že sa k sebe začneme inak správať a začneme si vážiť jeden druhého a veci, ktoré máme. Táto situácia je pre nás všetkých zdvihnutým prstom, aby sme mali pochopenie, empatiu a boli súdržní s druhými, ale hlavne disciplinovaní, neohrozovali svojich blízkych ani svoje okolie. Mnohí, ktorí majú peniaze, si mohli dovoliť ísť do iných krajín za zážitkami a poznávaním nových zvykov a jedál. Mali sme možnosti otvorených hraníc a nebol problém odskočiť si na predĺžený víkend, kam sme chceli. Zrazu zisťujeme, že peniaze nie sú všetko a nemôžeme si za ne kúpiť slobodu voľného pohybu a zdravie, zrazu sú preč naše dovolenky. Zisťujeme, že máme veci, ale nevieme vyplniť čas s rodinou, zrazu máme veľa času a nevieme, čo s ním. Máme obmedzený pohyb, nemôžeme ísť, kam chceme, ani k našej blízkej rodine...

 

Je to všetko preto, že sa nedokážeme radovať z maličkostí, nevnímame okolo seba, ako potichu prichádza jar a príroda po vyprahnutej zemi zázračne rozosieva snežienky a bledule a vtáčiky si budujú hniezda, všetko sa oblieka do zelenej. To, čo robí príroda pre nás, to robia pre nás všetkých lekári, sestričky, policajti, hasiči a dobrovoľníci. Šijeme si svojpomocne rúška, lebo si uvedomujeme, že bez disciplíny a pomoci to nezvládneme. Určite sa nájde aj pár jednotlivcov, ktorí to berú ako adrenalín a správajú sa nerozvážne. Keďže mi viera nechýba, viem, že pre chorobu sa zmení náš postoj k veciam, ktoré sme brali ako samozrejmé. Bude čoraz viac ľudí, ktorí budú ochotní pomáhať, roznášať jedlá, nakupovať pre seniorov a ľudí v karanténe a rozdávať, čo majú. Je v nás veľa dobrého a to je práve to, čo nám pomôže túto chorobu poraziť. Je pravda, že neskôr si budeme musieť poradiť aj s inými vecami, ale toto už v nás zostane a budeme si vážiť veci, ktoré máme a dostávame.

To, čo sa deje, je len príprava na skutočnú epidémiu

Laura, má dar veštenia a jasnovidectva

Vírus, ktorý sa dostane do ľudského tela, hľadá najslabšie miesta a orgány a šíri sa tam, množí sa a spôsobuje ďalšie ochorenia. Tento vírus sa tiež dostane do genómu človeka a mení jeho štruktúru. V skutočnosti sme nakazené informáciami. Koronavírus nesie deformáciu informácií. A čo sa teraz deje, je len príprava na skutočnú epidémiu, ktorá príde neskôr. Teraz ľudia pre koronavírus ochorejú na bežné ochorenia, ako je zápal pľúc. Vírus vyvoláva choroby, ktoré boli v oslabenom tele. Zostáva v ňom ako zariadenie na ukladanie informácií.

A potom, keď sa spustí určitý informačný program, tí, ktorí majú tento vírus v genóme, urobia to, čo majú nariadené vírusom. Budú ovládaní. Nebude to zajtra, ale zasiahne to ďalšie generácie. Preto je koronovírus nebezpečný nie dnes, ale v budúcnosti. „Víťazný jed“ je zabudovaný do ľudskej DNA na kontrolu vedomia. A nikto nevie, čo sa deje vo vesmíre v širších súvislostiach a aký prach sa odtiaľ dostane k nám. Môžem dnes iba povedať, že sú to následky určitého nesprávneho konania v minulosti. Dostali sme karmickú lekciu. 

Buďte pripravené a odvážne, vtedy budete mať šťastie


Iveta, veští z cigánskych kariet a kariet Lenormand, ale robí aj očistu a pomáha z urieknutia

Už v každej krajine cítiť nervozitu ľudí i tlak. A nie každý to zvláda. Ľudia chcú robiť a dokázať omnoho viac, ale zároveň majú strach o svoje zdravie, existenciu a svojich blízkych. Toto donúti ľudí zamýšľať sa nad duchovným svetom, ale na druhej strane ich bude trápiť finančná kríza, ktorá na nás čoskoro doľahne. Takže ľudia sa budú rozhodovať, čo je lepšie – peniaze alebo duševno. A na celé toto rozhodovanie bude mať vplyv aj ľudský strach. Sme vlastne rozpoltené v konaní, rýchla doba, ktorú sme donedávna žili, sa skončila a vyžaduje sa disciplína a spomalenie. Ale to nás, paradoxne, núti k rýchlemu rozhodovaniu ako vo všetkých extrémnych situáciách.

Preto odporúčam, aby ste sa viac rozhodovali srdcom ako rozumom a mali pozitívne myslenie, čo síce bude veľmi náročné, ale je to dôležité. Tým, že nevieme, čo nás čaká, budeme pociťovať nepokoj a nemožnosť prispôsobiť sa. Vidím, že môže prísť ďalší extrém, nespôsobený naším konaním, ale pochádzajúci z iného štátu a bude meniť naše rozhodovanie a myslenie. Buďme pripravené nielen na radosť zo života, ale aj na ďalšie nepredvídané veci, ktoré budú mať rôzne vplyvy na duševnú rovnováhu. Nielen pripravenosť, ale vyžaduje sa tiež odvaha. Vtedy budeme mať šťastie aj úspech. Treba si uvedomiť, že si musíme byť bližšie a pomáhať si, inak zrýchlime tento extrém a ťažkosti medzi sebou aj v spoločnosti. Situácia sa vyrieši počas nasledujúcich mesiacov, len buďme silné.