Býk

Zbožňuje ducha Vianoc a preto s nimi začína naozaj skoro. Ako píše Lepšie Bývanie na svojom webe, pre Býkov nie sú Vianoce obdobím konzumu, ale obdobím zbližovania sa, príjemnej atmosféry, romantiky, sviečok, jednoduchého hygge. Preto dáva Vianociam pridanú hodnotu. Sú to pre neho sviatky, ktoré konečne vtiahnu teplo domova aj do interiéru.

Zdroj: SHUTTERSTOCK

Rak

Pre Raka je rodina základ a sviatky pokoja a lásky sú pre neho príležitosť, ako si užívať rodinný život skutočne plným priehrštím. Nadýchať sa atmosféry Vianoc pre neho znamená prežívať tie najkrajšie rodinné chvíle. Preto si rád zapáli aspoň vianočnú sviečku, pokojne aj na začiatku novembra.

Zdroj: Shutterstock

Ryby

Vianoce vnímajú pokojné Ryby ako sviatky, kedy sa svet akosi spomalí. Na túto atmosféru nedajú dopustiť. Preto ak uvidia v obchodoch prvé vianočné prvky, okamžite po nich skočia. Chcú mať tú atmosféru na  počkanie. Mimochodom ryby veľmi nerady prijímajú porážku. A ak by ich niekto predbehol a vykúpil im vianočné dekorácie, na ktoré si brúsia zuby, len ťažko by to niesli. Preto zdobia domov vždy v predstihu.

Zdroj: Shutterstock

Lev

Z Vianoc sa veľmi teší a chce ich mať čo najskôr. Lev má rád všetky tie svetlá, lesklé prvky, rôznorodé pestré ozdoby. Pre neho sú Vianoce žiarivým obdobím, kedy sú jeho milované farby zlatá a strieborná v kurze.

Zdroj: Shutterstock

Baran

Zdobí medzi prvými. Príchod Vianoc znamená pre Baranov pokoj na duši a keď nikto na nikoho netlačí. Sviečky, vianočné obrúsky, obliečky, pomalé naladenie sa na vianočnú atmosféru, to mu už pomaly dáva na známosť, aby pomaly ale isto ubral paru. A to sa mu na vianočnom dizajne páči. Tá pohoda, ktorú každý rok prinesie.

Zdroj: Shutterstock

Fotky plné vianočnej atmosféry nájdete TU