Začnime tvarom ruky: Ľudské dlane môžeme rozdeliť do štyroch hlavných kategórií, ktoré zodpovedajú štyrom prírodným živlom. Aká je tá vaša?

1. Dlaň - vzduch

Táto dlaň sa vyznačuje štvorcovým tvarom. Prsty sú dlhé a štíhle. Línie sú veľmi čisté a priamočiare. Vyznačujete sa veľkým intelektom. Rady sa zabávate a mate rada spoločnosť iných priateľov. Mávate problém s netrpezlivosťou, preto potrebujete zmeny, ktoré vám dodajú vzrušenie. Vo vzťahoch si dávate záležať na mentálnej blízkosti s partnerom.

2. Dlaň - Zem

Tvar dlane zostáva rovnaký, ale prsty sú v tomto prípade kratšie a hrubšie. Patríte medzi ľudí, ktorí sa držia pri zemi a hľadia na realitu takú, aká je. V živote ste veľmi praktické, nechýba vám elán a veľká vnútorná sila. Mávate blízky vzťah k prírode. Čo sa týka lásky, ste veľmi priamočiare a dôveryhodné.

Pri veštení z dlaní začnite tvarom ruky.
Zdroj: Shutterstock

3. Dlaň - Oheň

Dlaň týchto ľudí je dlhšia a prsty sú krátke. Línie sú pevné, pokožka je na dotyk príjemne teplá. Výraznou charakteristickou črtou je dobrodružnosť. Nevyhnete sa žiadnemu riziku a máte rada adrenalín. Vo vzťahu chcete dominovať, ale ste veľmi oddaná a hľadíte naň pozitívne.

4. Dlaň - Voda

Dlaň je v tomto prípade dlhšia a rovnaká charakteristika platí aj pre prsty. Jej črty nie sú vždy čitateľné. Takéto ruky patria kreatívnym ľuďom, ktorí sú veľmi citliví. Ako milenky ste veľmi vnímavé a niekedy až naivné.