Minulý rok na MDŽ krásna herečka a mama vzdala hold svojej dcére. Píše, že ráno strávila premýšľaním o všetkých neuveriteľných ženách, ktoré miluje a ktoré milujú ju. Stále myslí na ženy, ktoré pozná od škôlky alebo školy a ktoré sú v jej živote významné... A pokračuje už slovami k svojej dcére Apple: "Ale dnes chcem vzdať hold jednej žene. Táto žena mi dáva nádej na budúcnosť sesterstva a na budúcnosť našej planéty. A táto žena zo mňa urobila ženu, ktorou som dnes, a to viac ako ktokoľvek iný."

Takéto vyznanie svojej 18-ročnej dcére poukazuje, aká krásny vzťah majú medzi sebou a okrem dobrého vzťahu ich spája aj podobný výzor. Keď mal Gwyneth 25 už rozbiehala kariéru.

Keď si pozriete Gwyneth vo veku svojej dcéry, vidno, že sú mama a dcéra.
Zdroj: gettyimages

Zdedila dobré gény, Gwyneth má dcéru s Chrisom Martinom, britským spevákom, ktorý je od roku 2017 partnerom Dakoty Johnson. O dvanásť rokov mladšiu hviezdu filmu 50 odtieňov sivej stretol na koncerte Nicka Cavea v Izraeli a odvtedy sú spolu. Okrem Apple majú s Gwyneth aj syna a s otcom trávia dovolenky ako tú v lete minulého roku.

Otec a dcéra - Chris Martin s dcérou Apple. Apple má už 18 rokov a podobá sa na mamu.
Zdroj: Profimedia

Pozrite sa v galérii, ako veľmi sa podobá dcéra Apple na mamu!