Začiatkom roka sa fanúšikovia speváčky Adele tešili na šnúru jej koncertov v Las Vegas. Tie mali začať 21. januára, avšak napokon ich musela presunúť. Na Instagrame zverejnila emotívne video, v ktorom sa svojím skalným ospravedlnila. Toto rozhodnutie pre ňu bolo naozaj ťažké a bolo spôsobené nečakanými komplikáciami v jej tíme.

Ale teraz je diva, ktorej sa podarilo neuveriteľne schudnúť, späť. Na jej koncerty sa tešia mnohí fanúšikovia, no mnohí sa na ne ani nedostanú. A to kvôli sume za vstupenky, ktorá sa šplhá do astronomických výšok.

Najlacnejšia vstupenka začína na úrovni 977 eur, čo napríklad pre priemerného Slováka predstavuje mesačný plat, pre niekoho aj viac ako mesačný. To však nie je tá najvyššia suma. Nájdu sa aj lístky za 2 669, 4 886, 9 576, 18 940. Úplný strop je vstupenka za 40 375 € pričom kúpiť len 1 lístok vás nepustí. Musíte kúpiť rovno dva. To mnohých fanúšikov na Twitteri poriadne rozčúlilo a vyjadrili svoje rozhorčenie. "To aby som si zobral druhú hypotéku," vyjadril sa jeden z fanúšikov. A niet sa čo čudovať. Veď len za cenu jedného lístka, by ste na Slovensku, konkrétne v Čiernej nad Tisou, mohli kúpiť dvojizbový byt s rozlohou 60 m2. Aj s loggiou.

Za koncert Adele v Las Vegas si fanúšikovia poriadne priplatia.
Zdroj: stubhub.com