Už dlhšiu dobu sa Adriana netají, že má sen vlastného penziónu, kde bude podávať svoje chutné dobroty a pre návštevníkov vyčaruje dokonalú oázu pokoja a oddychu. Ale že to pôjde tak rýchlo asi ani ona nečakala. Momentálne si moderátorka totiž užíva dovolenku v Rakúsku, kde pripravuje nové hniezdečko pre seba a svojho priateľa. A nielen pre nich dvoch...

Adriana s priateľom Christiánom.
Zdroj: instagram A.P.

 

No a teraz webu markiza.sk dokonca ukázala, ako to bude u nich doma vyzerať. Už na prvý pohľad je jasné, že nejde o obyčajnú nehnuteľnosť. História tejto rezidencie siaha až do roku 1789. 

„Od roku 1789 sa v meste Burgau vyrábala bavlnená priadza. Carl Batthyany, majiteľ fabriky, ktorý ako prvý zaviedol mechanické spracovanie bavlny v Rakúsko-Uhorsku, si v meste neskôr postavil kaštieľ. V roku 1831 Viedenčan Georg Borckeinstein odkúpil fabriku a zmodernizoval ju a rovnako tak odkúpil aj kaštieľ. Ten potom niekoľkokrát ešte zmenil majiteľa aj výzor. K pôvodnému domu bolo postavené krídlo. Pôvodný štýl domu je z 19. storočia a prístavba už bola realizovaná v 20. storočí. Zaraďujú ho do neskorého klasicizmu, no nájdeme tu aj stopy baroka. K domu patrí aj park, ktorý má asi jeden hektár a je zapísaný ako historicky chránená pamiatka rovnako ako kaštieľ. V kaštieli sa nachádzajú aj pôvodné kachle. Je ich päť a sú stále funkčné," prezradila pre markiza.sk Adriana.

Ak si však myslíte, že si na dovolenke len vyloží nohy a užíva si scenériu a občas prelistuje katalógy s nábytkom, ste na omyle. Adriana prezradila, že okrem kuchyne, jednej sedačky a postele sa v krásnom kaštieli nenachádza nič. Teda okrem zanedbanej záhrady a veselým sliepočkám, ktoré Adriane nesú každý deň pestrofarebné vajíčka. A tak sa Adriana okrem zariaďovania, zháňania robotníkov a povolení, môže venovať aj ďalšej svoj vášni a to pečeniu. Mnoho fanúšikov, ktorí radi skúšajú jej recepty si tak môžu vydýchnúť. Adriana pre nich isto niečo vymyslí.

Viac foto nového bývania sympatickej moderátorky nájdete v galérií...