Reklama

Aká matka, taká dcéra: Rolins žiarila v hriešnych šatách, ale aha na Lolu! Ľudia len POZERALI

Dara Rolins si zo seba urobila srandu. I keď jej to vraj na lyžiach nejde, tak aspoň vyzerá reprezentatívne.

Zdroj: Instagram/Dara Rolins

Reklama

Dara Rolins žiarila v hriešnych šatách, ale aha na Lolu! Ľudia len POZERALI. Už je z nej takáto slečna!

Dara Rolins (51) nikdy veľmi nepočúvala premúdrených radcov, ktorí jej chceli budovať kariéru. Dnes je s tromi vypredanými O2 arénami úspešnejšia než kedykoľvek predtým.

Oslávila nimi okrúhle narodeniny, konečne vzala na milosť aj svoje detské piesne a mimoriadny rozruch spôsobila, keď na javisku uviedla pätnásťročnú dcéru Lauru, píše PLUS 7 DNÍ.

Tínedžerkine šaty, vysoké čižmy a odhalené stehná prišli niektorým až príliš provokatívne. Na sociálnych sieťach sa po ostatnom Darinom koncerte odvážny outfit vo veľkom rozoberal. >>>

„Určite takto nechodí do školy a na javisko extravagancia patrí. Dara je na odhaľovanie príliš stará, Laura mladá. Tak kedy je to tak akurát?“ spýtala sa napokon fanúšička na sociálnej sieti.

Módnu dizajnérku Jitku Klett vášnivé diskusie pobavili. “Oproti svetovým mólam, či koncertným pódiám, kde sa odhaľujú aj mladšie dievčatá, je tento outfit ešte veľmi sotisfikovaný,” vyjadrila sa pre PLUS 7 DNÍ.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Dara Rolins nechala dcéru Lauru obliecť do dráždivého outfitu